• EN
 • LV
 • RU

Sporta veidu noteikumi

1    2    3    4

15.1. AUSTRĀLIJAS NOTEIKUMI FUTBOLĀ

 1. Bukmeikers pieņem likmes:

  • parastajā 80 minūšu laikā (četras ceturtdaļas pa 20 minūtēm katra vai divas pusītes pa 40 minūtēm katrā)

  • par regulāru laiku, ieskaitot virsstundas (ar nosaukumu "Ieskaitot virsstundas").
   Bukmeikers neuzņemas atbildību par neprecīzu spēles ilguma deklarēšanu. Sadaļās "Sports" un "Tiešraide" redzamā informācija ir tikai indikatīva. Klientam ir jāpārbauda noteikumi, salīdzinot tos ar oficiāliem avotiem.

 2. Ja spēle tiek pārtraukta pirms 80 minūšu termiņa beigām, visas likmes uz to tiek veiktas ar koeficientu 1, izņemot tos tirgus, kuri spēles pārtraukšanas brīdī jau bija noteikti bez nosacījumiem.

 3. Ja tiek mainīta spēles norises vieta, tad jau veiktās likmes būs spēkā, ja mājinieku komanda joprojām tiks par tādu izraudzīta.

 4. Lai gūtu pirmos vārtus. Ja spēlētājs nav piedalījies mačā vai tiek ieviests kā aizstājējs pēc pirmo vārtu gūšanas, visas likmes uz šo spēlētāju tiks uzskatītas par anulētām. Likmes uz spēlētājiem, kuri tika nomainīti vai izsūtīti pirms pirmo vārtu gūšanas, zaudēs. Ja pirmos vārtus gūst spēlētājs, kuram nav piedāvāta cena, visas likmes uz citiem spēlētājiem zaudēs, izņemot "Jebkura cita spēlētāja" tirgu. Ja spēle ir pārtraukta pirms pirmo vārtu gūšanas, visas likmes tiks atceltas.

 5. Vārti (6 punkti) ir tad, kad bumba tiek sista starp šaurākiem iekšējiem vārtu stabiem, nepieskaroties citam spēlētājam, un punktu gūšanas komanda saņem 6 punktus.

 6. Aizmugure (1 punkts) ir tad, kad bumba tiek sista starp iekšējo vārtu stabu un ārējo aizmugures stabu, vai bumba atsitas pret vārtu stabu, vai iet pāri vārtu līnijai vai aizmugures līnijai.

 7. Likmes uz "HT-FT" tirgiem tiek pieņemtas uz puslaiku un visu maču.

15.2. AMERIKĀŅU FUTBOLS

 1. Bukmeikers pieņem likmes:

  • parastajā laikā (60 spēles minūtes, kas sastāv no četrām ceturtdaļām pa 15 minūtēm katrā);

  • par regulāru laiku, ieskaitot virsstundas (ar nosaukumu "Ieskaitot virsstundas").

 2. Ja spēle sākas, bet nav pabeigta, visas likmes uz to tiks veiktas ar koeficientu 1, izņemot tos tirgus, kas jau bija noteikti spēles pārtraukšanas brīdī.

 3. Lai likmes būtu spēkā, ir jāpaiet vismaz 55 spēles minūtēm. Šajā gadījumā visas likmes tiks noteiktas, pamatojoties uz rezultātiem spēles pārtraukšanas brīdī.

 4. Uz likmēm "Augstāk turnīra beigās" tirgos, ja komandas nekvalificēsies no grupas, likmes tiks noteiktas, pamatojoties uz to attiecīgajām vietām grupā. Ja komandas ieņems vienādas vietas, likmes tiks noteiktas, pamatojoties uz to rezultātu.

 5. Augstākais (zemākais) punktu skaits ceturksnī - kopā. Ja ir divas vai vairākas ceturtdaļas ar augstāko (zemāko) punktu skaitu ar vienādu kopsummu, likmes netiek atmaksātas. Šajā gadījumā likmes tiks aprēķinātas, pamatojoties uz kopsummu.

 6. Augstākais punktu skaits ceturksnī. Ja nav iespējams bez nosacījumiem noteikt ceturksni ar augstāko punktu skaitu (t.i., ja divi vai vairāki ceturkšņi beidzas ar vienu un to pašu rezultātu), likmes uz šādiem ceturkšņiem tiks veiktas ar koeficientu 1. Likmes uz pārējiem ceturtdaļiem tiks uzskatītas par zaudētām.

 7. Augstākā punktu skaitīšanas puse. Ja abas pusītes beidzas ar vienādu rezultātu, likmes tiks veiktas ar koeficientu 1.

 8. Ja spēle, ieskaitot virsstundas, beidzas neizšķirti, W1 un W2 likmes tiks veiktas ar koeficientu 1 (likmes tiks atmaksātas), savukārt likmes uz kopējo summu un handikapu tirgiem tiks noteiktas, pamatojoties uz spēles rezultātu.

15.3. BADMINTONS, GALDA TENISS, PLUDMALES VOLEJBOLS

 1. Ja spēles sākums kāda iemesla dēļ tiek aizkavēts vai atlikts, visas likmes ir spēkā līdz mačam vai turnīram, kurā spēle ir noslēgusies, vai līdz brīdim, kad kāds no dalībniekiem izstājas.

 2. Ja spēle tiek pārtraukta sakarā ar kādas komandas atsaukšanu vai diskvalifikāciju pirmajā spēlē/setā, visas likmes tiks veiktas ar koeficientu 1, izņemot tos tirgus, kuri spēles pārtraukšanas brīdī jau bija noteikti bez nosacījumiem. Likmes uz spēles uzvarētāju šajā gadījumā tiks noteiktas ar koeficientu 1.

 3. Ja spēle tiek pārtraukta kādas komandas izstāšanās vai diskvalifikācijas dēļ, pirmajai spēlei/setam ir jābūt pabeigtam, lai likmes uz mača uzvarētāju paliktu spēkā, pretējā gadījumā visas likmes uz šo iznākumu tiks veiktas ar koeficientu 1. Spēlētāja izstāšanās vai diskvalifikācijas gadījumā tiks paziņots par zaudējumu.

 4. Ja spēle sākas, bet kāda iemesla dēļ netiek pabeigta (piemēram, ja viens no pretiniekiem atsakās turpināt vai tiek diskvalificēts) un ir nospēlētas vairāk nekā divas spēles/seti, rezultāti, kas jau bija bez nosacījumiem noteikti laikā, kad spēle tika pārtraukta (piemēram, pirmās spēles/seta iznākums, pirmās spēles/seta kopsumma utt.) tiks ieskaitīts likmes izlīgumā. Izmaksas par citām likmēm tiks veiktas ar koeficientu 1, izņemot likmes uz mača uzvarētāju. Par mača uzvarētāju tiks uzskatīta komanda, kura būs aizkļuvusi līdz nākamajai kārtai, vai turnīra uzvarētāja.

 5. Neviena likme netiks atcelta sportista/sportista iniciāļu drukas kļūdas dēļ (piemēram, B. Smits, nevis A. Smits). Šajā gadījumā likmes būs spēkā.

 6. "Uzvarēt maču". Ja kāds no iznākumā nosauktajiem spēlētājiem tiek nomainīts pirms spēles sākuma, visas derības tiek atceltas.

 7. Handikapi un kopsummas iepriekšminētajiem sporta veidiem jānorāda punktos, izņemot "Handicap By Sets" un "Total Sets" tirgus.

 8. "Uzvarētājs". Par uzvarētāju tiks uzskatīts sportists/sportiste (komanda), kura turnīrā ieņems pirmo vietu. Ja sportists/sportiste izstājas no turnīra pirms tā sākuma, likmes uz šo sportistu/sportisti tiks veiktas ar koeficientu 1.

 9. "Lai kvalificētos". Klientam ir jāparedz, kurš no abiem uzskaitītajiem spēlētājiem tiks tālāk turnīra grupā. Ja abi spēlētāji tiek izslēgti no turnīra, par uzvarētāju tiks uzskatīts tas, kurš būs pavirzījies tālāk iekavās. Ja abi spēlētāji tiek izslēgti no viena raunda, likmes tiks veiktas ar koeficientu 1. Ja spēlētājs izstājas no turnīra pirms tā sākuma, likmes tiks veiktas ar koeficientu 1.

15.4. BASKETBOLS

Bukmeikers pieņem likmes:

 • parastajā laikā (spēles laiks var būt 48 minūtes, kas sastāv no četrām ceturtdaļām pa 12 minūtēm katrā vai 40 minūtēm, kas sastāv no četrām ceturtdaļām pa 10 minūtēm katrā; NCAA – divas pusītes pa 20 minūtēm katra);

 • par regulāru laiku, ieskaitot virsstundas (ar nosaukumu "Ieskaitot virsstundas"). Likmes uz statistiku ietver OT, ja vien nav norādīts citādi. Citi derību noteikumi var būt norādīti derību sadaļā.

 1. Ja spēle sākas, bet nav pabeigta, visas likmes uz spēli tiks veiktas ar koeficientu 1, izņemot tos tirgus, kas jau bija noteikti spēles pārtraukšanas brīdī.

 2. Ja spēles ilgums ir 40 minūtes, lai likmes būtu spēkā, ir jānospēlē vismaz 35 minūtes. Ja spēles ilgums ir 48 minūtes, lai likmes būtu spēkā, ir jānospēlē vismaz 40 minūtes. Šādos gadījumos visas likmes tiks noteiktas, pamatojoties uz rezultātiem spēles pārtraukšanas brīdī.

 3. Basketbola mačos (notikumiem ar apzīmējumu "Ieskaitot virsstundas") likmes uz handikapu un kopējo tirgu ceturtajā ceturksnī un otrajā puslaikā tiek noteiktas, izņemot virsstundas.

 4. NBA komandas var tikt parādītas tiešā secībā (mājās), kā arī apgrieztā secībā. Ja tas tā ir, likmes netiek atmaksātas.

 5. "Augstāk turnīra beigās". Ja komandām neizdosies kvalificēties no savas grupas, likmes tiks noteiktas, pamatojoties uz vietu, kur tās finišēs grupā. Ja komandas grupas ietvaros ieņems vienādas vietas, tad likmes tiks noteiktas, pamatojoties uz to rezultātu.

 6. Klientam ir jāpārbauda basketbola draudzības noteikumi (neatkarīgi no tā, vai tie ir kausa vai kluba draugi), izmantojot oficiālos avotus. Ja draudzība beidzas neizšķirti (mača noteikumi ir mainīti), likmes uz uzvarētāju tiks veiktas ar koeficientu 1. Tomēr likmes uz kopējo un handikapu tirgu tiks aprēķinātas uz rezultātu.

 7. Ja virsstundas tiek izspēlētas kausa izcīņas neizšķirti, ņemot vērā divu legu spēles kopējo rezultātu, virsstundas tiks ņemtas vērā, lai veiktu likmes uz otro maču. Tāpat virsstundas, kas nospēlētas divu legu spēles kopējā rezultāta dēļ, tiek iekļautas arī kategorijās "Kvalificēties", "Tikt paaugstinātam/pazeminātam", "Turnīra uzvarētājam" un citās līdzīgās likmēs.

 8. Ja basketbola mačs beidzas neizšķirti, "Vai būs virsstundas? - Jā" likme uzvar un "Vai būs virsstundas? - Nē" likme zaudē.

 9. "Puslaika/pilna laika" likmes. Sadaļā Sports "W" apzīmē uzvaru un "X" apzīmē neizšķirtu. Vispirms tiek parādīts pirmā puslaika iznākums, kam seko spēles iznākums pēc pamatlaika beigām. Piemēram, W1W2 nozīmē, ka 1. komanda uzvarēja (W1) pirmajā puslaikā, bet 2. komanda bija uzvarētāja (W2) pamatlaika beigās.
  "Puslaika/pilna laika" likmes, ieskaitot virsstundas. Klientam ir jāprognozē, kura komanda uzvarēs pirmajā puslaikā un kura komanda uzvarēs spēli, iekļaujot virsstundas. Klienti nedrīkst derēt uz neizšķirtu.

 10. "Augstākais (zemākais) punktu skaits ceturksnī – kopā". Ja diviem vai vairākiem ceturkšņiem ar augstāko (zemāko) punktu skaitu ir vienāda kopsumma, likmes netiek atmaksātas. Šajā gadījumā likmes tiks aprēķinātas, pamatojoties uz kopsummu (kad ceturtās ceturtdaļas kopsumma būs nokārtota, virsstundu laikā iegūtie punkti netiks skaitīti).

 11. "Augstākais punktu skaits ceturksnī". Ja ceturksni ar augstāko punktu skaitu nav iespējams noteikt bez nosacījumiem (t.i., ja divi vai vairāki ceturkšņi ir beigušies ar vienādu rezultātu), likmes uz šādiem ceturkšņiem tiks veiktas ar koeficientu 1. Likmes uz оther ceturtdaļām zaudēs (kad ceturtās ceturtdaļas kopsumma būs nokārtota, netiks skaitīti virsstundās gūtie punkti).

 12. "Augstākā punktu gūšanas puse". Ja abas pusītes ir beigušās ar vienādu rezultātu, likmes tiks veiktas ar koeficientu 1 (kad otrā puslaika kopsumma būs nokārtota, papildlaikā gūtie punkti netiks skaitīti).

 13. "Komanda... Lai uzvarētu abas pusītes – jā". Kad otrā puslaika kopsumma būs nokārtota, virsstundās gūtie punkti netiks skaitīti. "Komanda... Lai uzvarētu abas pusītes – nē". Likme uzvarēs, ja norādītā komanda būs izlozējusi vai zaudējusi vismaz vienu pusi.

 14. "Katra komanda gūs vairāk nekā 72,5 punktus – jā". Likme uzvarēs, ja katras komandas kopējais gūto punktu skaits spēles laikā būs 73 vai vairāk.

 15. "Katra komanda gūs vairāk nekā 72,5 punktus – nē". Likme uzvarēs, ja vismaz viena no komandām nebūs sasniegusi noteikto kopsummu.

 16. "Kopā par katru ceturksni virs 32,5 – jā". Likme uzvarēs, ja kopējais katrā ceturksnī gūto punktu skaits būs 33 vai vairāk.

 17. "Pirmais pārkāpums", "Totālas muļķības". Veicot likmes, tiek ņemti vērā tikai personīgie pārkāpumi, ko izdarījuši spēlētāji laukumā. Trenera, komandas amatpersonu vai soliņa spēlētāju izdarītie tehniskie pārkāpumi netiek ieskaitīti.

 18. "Pirmais atsitiens". Prognozējiet, kura komanda būs pirmā, kurai būs atsitiens.

 19. Likmes uz "Apgrozījumu" tirgiem tiek noteiktas, pamatojoties tikai uz spēlētāju individuālo statistiku, nevis uz komandas statistiku.

 20. Likmes uz "Atsitienu" tirgiem tiek noteiktas, pamatojoties uz spēlētāju individuālo statistiku un komandas statistiku. NBA, WNBA, Francijas līgas (vīriešu) mačos tiek ņemtas vērā tikai personīgās atlēkušās bumbas.

 21. Likmes uz "Race To ... Punktu" tirgi sadaļā "Sports" var būt pieejami ar:

  • divi rezultāti (W1, W2). Šādām likmēm, ja neviena no komandām neiegūst norādīto punktu skaitu, likmes uz uzvarētāju tiek anulētas (piemēram, ja rezultāts ir 19-19, "Race to 20 Points W1" likmes tiek anulētas).

  • trīs iznākumi (W1, W2, Neviens), tādā gadījumā likmes tiks noteiktas atbilstoši rezultātiem.

 22. "Score By Quarters 2-0" likme uzvarēs, ja 1. komanda būs uzvarējusi divas ceturtdaļas no četrām un atlikušās divas ceturtdaļas būs noslēgušās neizšķirti. Likme "Score By Quarters 1-1" uzvarēs, ja viena komanda būs uzvarējusi vienu ceturtdaļu, otra komanda būs uzvarējusi vēl vienu ceturtdaļu, bet atlikušās divas ceturtdaļas būs beigušās neizšķirti.

 23. "Handikaps pa ceturkšņiem". Piemēram, "2 handikaps pa ceturkšņiem -2,5". Gala rezultāts ir 81:102 (17:22, 26:25, 18:20, 20:35), tātad rezultāts pa ceturtdaļām ir 1:3 (attiecīgi 0:1, 1:0, 0:1, 0:1). Likme zaudē, jo, kad tiek piemērots handikaps 2. komandai, rezultāts pēc ceturtdaļām ir 1:0,5.

 24. Tirgi "Kopējās izlozētās ceturtdaļas", "Handikaps pa ceturkšņiem", "Rezultāts pa ceturkšņiem" un "Win By Quarters" tiek norēķināti tikai par rezultātu parastā laika beigās.

 25. Likme "1 uzvaras starpība punktu intervālā no -1 līdz 9" uzvar, ja 1. un 2. komandas iegūto punktu skaita starpība ir intervālā no -1 līdz 9 punktiem. Piemēram, rezultāts ir (85:90), tātad 1. komandas uzvaras starpība ir -5 un tādējādi likme zaudē.

 26. Likmes uz "2 punktu lauka vārtu procentu", "3 punktu lauka vārtu procentu" un "bezmaksas metiena procentu" tirgiem tiek veiktas, pamatojoties uz oficiālās vietnes statistiku, kurā procentu vērtības tiek noapaļotas līdz tuvākajam veselajam skaitlim.

 27. Likmes "Kopējā spēles laika" tirgū jānorāda minūtēs. Ja kopsumma ir nosaukta precīzi, likmes tiks veiktas ar koeficientu 1. Piemēram, attiecībā uz likmi "Total Kyrie Irving Over 39.5", ja spēlētāja kopējais spēles laiks ir 39 minūtes 30 sekundes, likme tiks noteikta ar koeficientu 1.

 28. Netbols ir sieviešu basketbola veids (ar četrām ceturtdaļām pa 15 minūtēm). Likmes tiek veiktas un nokārtotas uz regulāru laiku un regulāru laiku, ieskaitot virsstundas (apzīmētas kā "Ieskaitot virsstundas").

 29. Basketbols. Rezultātus. Komanda, kas turnīra beigās būs augstāka (NBA). Komandas tiks sarindotas pēc šādiem secīgiem kritērijiem: izslēgšanas posms; Konferencei ieņemtā vieta; regulārajā sezonā uzvarēto spēļu procents; punktu starpība regulārajā sezonā; regulārajā sezonā gūtie punkti.

 30. Basketbols. Rezultātus. Komanda, kas turnīra beigās būs augstāka (Eirolīga). Komandas tiks sarindotas pēc šādiem secīgiem kritērijiem: izslēgšanas posms; Top-16 posmā ieņemtā vieta; Top-16 posmā uzvarēto spēļu skaits; punktu starpība Top-16 posmā; punkti, kas iegūti Top-16 posmā.

 31. "SuperTotal () virs/zem". Klientam ir jāprognozē, vai komandas iegūs vairāk vai mazāk punktu nekā norādītā kopsumma. Piemēram, "SuperTotal: (166-167 atmaksa) 167,5 vairāk". Likme uzvarēs, ja komandas kopā iegūs vairāk nekā 167,5 punktus. Ja komandas kopā iegūs 166 vai 167 punktus, likmes tiks atmaksātas.

 32. Double-double (triple-double) mačā. Šai likmei ir nepieciešams paredzēt, vai spēlētājam mačā būs divciparu sniegums divās (double-double), trīs (triple-double) kategorijās. Statistikas kategorijas: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, bloķēti metieni. Ja sportistam bija triple-double, tad double-double likme uz šo spēlētāju tiks noteikta kā uzvara.

 33. Rezultāts intervālā. Šim tirgum ieteicams uzminēt, vai ceturkšņa rezultāts būs izvēlētajā intervālā. Kreisajā pusē ir norādīts pirmās komandas rezultāta diapazons, labajā pusē - otrās komandas rezultāta diapazons. Piemērs. "Rezultāts intervālā 3. ceturtdaļa. 22-33: 8-19 - Jā." Likme uzvar, ja 3. ceturtdaļa beidzas ar rezultātu 24-15.

 34. Basketbols 3x3. Spēles sastāv no viena perioda, kas ilgst 10 minūtes. Komandas spēlē līdz pamatlaika beigām vai līdz brīdim, kad kāda no tām iegūst 21 punktu. Ja spēle beidzas neizšķirti, virsstundas tiks aizvadītas, līdz viena komanda būs vadībā ar 2 punktu starpību.
  Galvenās atšķirības spēlē:

  • Standarta mērķis ir vērts 1 punktu.

  • Laukuma vārti (no 3 punktu līnijas) iegūst 2 punktus.

  • Komandām ir 12 sekundes, lai šautu uzbrukuma laikā.

 35. Basketbols 4x4. Spēles sastāv no diviem periodiem, kas katrs ilgst 10 minūtes. Ja spēle beidzas neizšķirti, tiek izspēlētas 5 minūtes virsstundas.
  Galvenās atšķirības spēlē:

  • Standarta mērķis ir 2 punktu vērts.

  • Laukuma vārti (no 3 punktu līnijas) iegūst 3 punktus.

  • Slam dunk iegūst 3 punktus.

  • Komandām ir 24 sekundes, lai šautu uzbrukuma laikā.

15.5. BEISBOLS, SOFTBOLS

 1. Likmes uz beisbola mačiem tiek pieņemtas, iekļaujot papildu innings.
  Sākuma krūzeru nosaukumi tiks ņemti vērā likmju pieņemšanas brīdī, ja nosaukumi tiks norādīti saistībā ar notikumu. Abiem uzskaitītajiem krūzeriem ir jāsākas un katram piķim vismaz vienu reizi, lai likmes būtu spēkā. Ja kādam no uzskaitītajiem krūzeriem kāda iemesla dēļ neizdodas startēt, visas likmes uz šo spēli tiks uzskatītas par anulētām. Ja sākuma krūzes nav uzskaitītas, likmes tiks pieņemtas neatkarīgi no tā, kas ir šīs sākuma krūzes.

 2. Likmes ir spēkā, ja plānotais iningu skaits tiek samazināts saskaņā ar turnīra noteikumiem vai spēle tiek saīsināta, jo kādai no komandām ir neapstrīdams pārsvars.

 3. Komanda, kas nūjo ininga apakšā, tiek uzskatīta par mājas komandu neatkarīgi no spēles norises vietas.

 4. Visas likmes tiek noteiktas uz oficiālajiem spēles rezultātiem, ieskaitot visus papildu iningus (izņemot likmes, kas veiktas uz spēles daļām).

 5. Visas likmes ir spēkā, ja ir izspēlēti vismaz pieci pilni inningi vai 4,5 inningi. Ja ir izspēlēti mazāk nekā 4,5 iningi, bukmeikers nokārtos likmes, kuru rezultāti jau bija noteikti mača pārtraukšanas brīdī. Pārējās likmes uz šo spēli tiks veiktas ar koeficientu 1.

 6. Pirmsspēles tirgi. Ja beisbola spēle nesākas norādītajā laikā un oficiālā vietne apstiprina, ka spēle ir atlikta, visas likmes uz šo spēli tiks veiktas ar koeficientu 1.

 7. Spēļu tirgi. Ja spēle tiek apturēta (pārtraukta) un turpinās 72 stundu laikā, visas likmes ir spēkā līdz mača beigām. Ja spēle netiek noslēgta 72 stundu laikā, visas derības tiek uzskatītas par anulētām, izņemot tos tirgus, kas jau bija noteikti.

 8. Ja beisbola mačos (NPB vai MLB un KBO pirmssezonās) rezultāts ir neizšķirts, W1 un W2 likmes tiks veiktas ar koeficientu 1 (likmes tiks atmaksātas).

 9. "Spēlētāji, match-up". Klientam ir jāparedz, kurš no diviem spēlētājiem darbosies labāk. Ja spēlētāji būs neizšķirti, likmes tiks veiktas ar koeficientu 1.

 10. MLB pirmssezonas spēlēs, kad komandas ir neizšķirti 9. inninga beigās, tiek izspēlēts papildu 10. innings. Tomēr, ja neviena no komandām neuzvar 10. iningā, spēle beidzas neizšķirti. Šajā gadījumā W1 un W2 likmes tiek veiktas ar koeficientu 1 (likmes tiek atmaksātas).

 11. Ja vismaz viena spēle tiek atcelta, pārcelta, pārtraukta un atcelta spēles dienā (ir izspēlēti mazāk nekā pieci pilni iningi), likmes uz notikumu "Home-Away" tiks veiktas ar koeficientu 1, izņemot tos tirgus, kuri jau bija noteikti.

 12. Softbols ir komandas bumbas spēle un beisbola variants, ko spēlē ar lielāku bumbu mazākā laukumā. Komandas oficiālā mačā izspēlē septiņas spēles. Ja rezultāts ir neizšķirts, tiek piešķirti papildu innings.

15.6. BIATLONS

 1. "Būt augstākam". Prognozējiet, kurš no diviem nosauktajiem biatlonistiem (vai komandām stafetē) finišēs augstāk finālā. Ja abi sāncenši izkrīt no sacensībām vai ja viens pretendents nestartē, likmes tiks veiktas ar koeficientu 1. Ja kādam no sāncenšiem neizdodas šķērsot finiša līniju, visas likmes uz viņiem tiks uzskatītas par zaudētām.

 2. "Pietrūkst". Salīdzinot dalībnieku kopējo nokavēto mērķu skaitu. Prognozējiet, kurš no nosauktajiem biatlonistiem palaidīs garām visvairāk mērķu. Ja nokavēto skaits ir vienāds ar handikapa vērtību, laimesta koeficients būs 1. Ja sāncensis izkrīt no sacensībām, nešaujot visos šaušanas raundos, uzvaras koeficients būs 1.

 3. "Pietrūkst stafetēs". Nokavējumu skaits stafetē tiek aprēķināts, saskaitot soda cilpu skaitu un izlietotās papildu patronas visiem komandas dalībniekiem.

 4. "Kuras valsts labākais sportists ir augstāks". Prognozējiet, kurš labākais biatlonists no abām uzskaitītajām valstīm finišēs augstāk sacensību finālā.

 5. "Sacensību uzvarētājs". Pretendents, kurš vadīs galīgo rangu, tiks uzskatīts par sacensību uzvarētāju. Ja divi vai vairāki pretendenti tiek pasludināti par uzvarētājiem, tiks piemērots "vienlaicīga finiša" noteikums.

 6. "Līderis pēc 1. (2. utt.) kārtas". Kārtas uzvarētājs tiek noteikts pēc galīgā ranga. Ja vienā kārtā ir divi vai vairāki uzvarētāji, tiks piemērots noteikums "Vienlaicīgs finišs".

 7. "Biatlons. Uzvarētājs. Vīriešiem. Veikšanu. 12,5 km. Hochfilzen. Top 1-10 (08.12.2013 | 16:30) – "Vai Daniel Mesotitsch uzvarēs - jā". Likme uzvarēs, ja Daniels Mesotičs ierindosies starp 10 labākajiem biatlonistiem sacīkstēs.

 8. "Papildu patronas. Zviedrija (13.12.2013 | 17:25) Kopā zem 7.5". Likme uzvarēs, ja Zviedrijas biatlonisti izmantos 7 vai mazāk papildu kārtridžus.

 9. "Sportista uzvaras rezerve pār otro vietu 0-20 sek. – Jā". Likme uzvarēs, ja uzvarētājs pārspēs otrās vietas ieguvēju par 20 vai mazāk sekundēm.

 10. "Pietrūkst. Vairāk stāv nekā sliecas – jā/nē". Ja nokavēto mērķu skaits noliektajā stāvoklī ir vienāds ar to, kas atrodas stāvus stāvoklī (vai ja nav garām), tad likme "Garām. Vairāk stāvēs nekā nosliecies – nē" uzvarēs un likme "Misses. Vairāk stāvēs nekā nosliecies – Jā" zaudēs.

 11. "Šaušanas laiks". Prognozējiet, kāds būs šaušanas laiks (sekundēs).

 12. "Laiks šautuvē". Prognozējiet, cik daudz laika biatlonists pavadīs šautuvē (sekundēs). Laiks pie distances ietver ieiešanu un iziešanu no šaušanas zonas, kā arī pašu šaušanu.

 13. "IBU kausa izcīņas tirgi". Kopvērtējums tiks noteikts, balstoties uz sezonas rezultātiem.

15.7. BOKSS, CĪŅAS MĀKSLA

 1. Par sitiena sākumu liecina zvana atskanēšana pirms pirmā raunda.

 2. Ja tiek paziņots, ka turnīrs netiek apstrīdēts, vai ja izspēle jebkāda iemesla dēļ tiek apturēta, pirms uzvarētājs ir noteikts, visas derības tiek uzskatītas par anulētām. Ja izspēles rezultāts jau ir noteikts, likmes tiks noteiktas, pamatojoties uz paziņotajiem rezultātiem.

 3. Ja raundu skaits tiks mainīts, likmes uz izspēles iznākumu būs spēkā, bet likmes uz raundu skaitu tiks noteiktas ar koeficientu 1.

 4. "Kopējais raunds". Klientam ir jāparedz raundu skaits cīņā. Likmju norēķinu nolūkā tiks ņemti vērā tikai pabeigti raundi.

 5. Punktu lēmuma handikaps (cīņa, lai dotos distancē). Handikaps tiek aprēķināts pēc cīņas gala rezultāta, kā reģistrēts oficiālajos avotos. Gadījumā, ja cīņa nenotiek distancē, likmes šajā tirgū tiek veiktas ar koeficientu 1.00.

 6. Ja sportists neieiet ringā pēc zvana atskanēšanas raunda sākumā, tiek uzskatīts, ka sitiens ir beidzies iepriekšējā raundā.

 7. "1 (2) uzvarēs". Sadaļā "Sports" likmes uz šo tirgu tiek apzīmētas attiecīgi ar "1" un "2", un tās ietver sekojošo:

  • "Punktu uzvara";

  • "Uzvarēt ar nokautu";

  • "Uzvara ar tehnisko nokautu";

  • "Uzvarēt ar tehnisku lēmumu";

  • "Uzvarēt ar diskvalifikāciju vai atteikumu".

 8. "Zīmēt". Likmes šajā tirgū tiek apzīmētas ar "X". Cīņa beidzas ar neizšķirtu, kad tiesneši nolemj, ka sportisti pēdējā raunda beigās ir guvuši vienādus punktus.

 9. "Punktu uzvara". Tas nozīmē, ka uzvarētājs tiks paziņots ar tiesnešu lēmumu pēdējās kārtas beigās.

 10. "Uzvara distancē". Tas ietver uzvaru ar nokautu, tehnisko nokautu, pretinieka diskvalifikāciju vai pretinieka izstāšanos sitiena laikā.

 11. "Uzvara (2way)". Ja mačs beidzas neizšķirti, W1 un W2 likmes tiks veiktas ar koeficientu 1.

 12. "W2 3. kārtā – jā". Šī likme uzvarēs, ja otrais sportists uzvarēs distancē ar nokautu vai ar tehnisku lēmumu trešajā raundā.

 13. "Cīņa beigsies 10.-12. kārtā". Šī likme uzvarēs, ja sportists uzvarēs distancē ar nokautu vai ar tehnisku lēmumu laika posmā no desmitā līdz divpadsmitajam raundam.

 14. "Uzvara ar TD". Tā ir cīņas pārtraukšana traumas vai cita iemesla dēļ ar sekojošu punktu skaitīšanu pēc tiesnešu piezīmēm un rezultāta novērtējumu par nepilnu raundu skaitu.

 15. "Perspektīvās cīņas". Tikai viens sitiens no potenciālo cīņu saraksta, kas faktiski notiek, tiks ņemts vērā derību nolūkos. Likmes uz nenotikušajām izslēgšanas spēlēm tiks veiktas ar koeficientu 1. Likmes tiks noteiktas, pamatojoties uz spēles datumu saskaņā ar oficiālā avota rezultātiem.

15.8. UFC

 1. Par sitiena sākumu liecina zvana atskanēšana pirms pirmā raunda.

 2. Ja tiek paziņots, ka turnīrs netiek apstrīdēts, vai ja izspēle jebkāda iemesla dēļ tiek apturēta, pirms uzvarētājs ir noteikts, visas derības tiek uzskatītas par anulētām. Ja izspēles rezultāts jau ir noteikts, likmes tiks noteiktas, pamatojoties uz paziņotajiem rezultātiem.

 3. Ja raundu skaits tiks mainīts, likmes uz izspēles iznākumu būs spēkā, bet likmes uz raundu skaitu tiks noteiktas ar koeficientu 1.

 4. "Kopējais raunds". Klientiem ir jāparedz kārtu skaits cīņā. Likmju norēķinu nolūkā tiek skaitīti tikai tie raundi, kuros ir pagājusi vairāk nekā puse no piešķirtā laika.
  2 minūtes 30 sekundes tiek uzskatītas par pusi no 5 minūšu raunda. Tāpēc kopā 2,5 kārtas attiecas uz 2. kārtas 30 minūtēm 3 sekundēm. Ja izspēle beidzas tieši pēc 2 minūtēm un 30 sekundēm raundā, "Virs/Zem" likmes uz kopējo raundu skaitu tiek anulētas. Ja pirmais raunds beidzas pirmajās divās minūtēs, "Total Rounds Under 0,5" likmes uzvar.

 5. Ja sportists neieiet ringā pēc zvana atskanēšanas raunda sākumā, tiek uzskatīts, ka sitiens ir beidzies iepriekšējā raundā.

 6. "1 (2) uzvarēs". Sadaļā "Sports" likmes uz šo tirgu tiek apzīmētas attiecīgi ar "1" un "2", un tās ietver sekojošo:

  • "Punktu uzvara";

  • "Uzvarēt ar nokautu";

  • "Uzvara ar tehnisko nokautu";

  • "Uzvarēt ar tehnisku lēmumu";

  • "Uzvarēt ar diskvalifikāciju vai atteikumu".

 7. "Zīmēt". Likmes šajā tirgū tiek apzīmētas ar "X". Cīņa beidzas ar neizšķirtu, kad tiesneši nolemj, ka sportisti pēdējā raunda beigās ir guvuši vienādus punktus.

 8. "Punktu uzvara". Tas nozīmē, ka uzvarētājs tiks paziņots ar tiesnešu lēmumu pēdējās kārtas beigās.

 9. "Uzvara distancē". Tas ietver uzvaru ar nokautu, tehnisko nokautu, sāpīgām slēdzenēm/droseļvārstu/pakļaušanu, pretinieka diskvalifikāciju vai pretinieka izstāšanos sitiena laikā.

 10. "Uzvara (2way)". Ja mačs beidzas neizšķirti, W1 un W2 likmes tiks veiktas ar koeficientu 1.

 11. «() uzvarēs raundā ()». Šī likme uzvarēs, ja izvēlētais sportists uzvarēs distancē ar nokautu vai ar tehnisku lēmumu izvēlētajā raundā.

 12. "Perspektīvās cīņas". Tikai viens sitiens no potenciālo cīņu saraksta, kas faktiski notiek, tiks ņemts vērā derību nolūkos. Likmes uz nenotikušajām izslēgšanas spēlēm tiks veiktas ar koeficientu 1. Likmes tiks noteiktas, pamatojoties uz spēles datumu saskaņā ar oficiālā avota rezultātiem.

15.9. VELOSACENSĪBAS

 1. Pirmās kvalifikācijas kārtas sākums tiks uzskatīts par turnīra sākumu.

 2. "Match-Up" tirgi (sportisti vai komandas). Abiem pretiniekiem ir jāšķērso oficiālā starta līnija, lai likmes būtu spēkā.

  • Ja kāds pretendents kāda iemesla dēļ izstājas no sacensībām, viņa pretinieks tiks pasludināts par uzvarētāju.

  • Ja viens vai abi braucēji nešķērsos oficiālo starta līniju, likmes tiks veiktas ar koeficientu 1.

  • Ja abi braucēji izstāsies no sacīkstēm, par uzvarētāju tiks uzskatīts tas braucējs, kurš būs veicis visvairāk apļu.

  • Ja abi braucēji izkritīs vienā aplī, uzvaras koeficients būs 1.

 3. "Būt augstākam". Klientam ir jāparedz, kurš no diviem braucējiem (vai komandām) finišēs augstāk finālā.

 4. Ja vairākiem braucējiem finālā ir vienāds laiks, par uzvarētāju tiks pasludināts tas, kurš ieņems augstāku pozīciju.

 5. Grupu likmes. Likmes var veikt tikai uz tiem braucējiem, kuri ir nosaukti sadaļā Sports.

  • Ja viens vai vairāki no norādītajiem braucējiem nepiedalās sacīkstēs, likme tiks atmaksāta ar koeficientu 1.00.

  • Ja neviens no norādītajiem braucējiem sacīkstēs neiegūst nevienu punktu, visas likmes tiks atmaksātas ar koeficientu 1.00.

15.10. ŪDENS POLO

 1. Visas likmes tiek veiktas uz gala rezultātu pamatlaika beigās (32 minūtes, kas sastāv no četrām ceturtdaļām pa 8 minūtēm).
  Bukmeikers neuzņemas atbildību par neprecīzu spēles ilguma deklarēšanu. Sadaļās "Sports" un "Tiešraide" redzamā informācija ir tikai indikatīva. Klientam jāpārbauda ūdenspolo noteikumi, salīdzinot tos ar oficiāliem avotiem.

 2. Papildlaiki un soda metieni tiks ieskaitīti tikai "Kvalificēties", "Uzvarēt" un līdzīgos tirgos.

 3. Ja spēle sākas, bet nav pabeigta, visas likmes uz to tiks veiktas ar koeficientu 1, izņemot tos tirgus, kuri spēles pārtraukšanas brīdī jau bija noteikti bez nosacījumiem.

 4. Lai likmes būtu spēkā, ir jāpaiet vismaz 30 spēles minūtēm. Šajā gadījumā visas likmes tiks noteiktas, pamatojoties uz rezultātiem, kas tika paziņoti spēles pārtraukšanas brīdī.

15.11. VOLEJBOLS

 1. Ja spēle sākas, bet nav pabeigta, visas likmes uz šo spēli tiks veiktas ar koeficientu 1, izņemot tos tirgus, kuri spēles pārtraukšanas brīdī jau bija noteikti bez nosacījumiem.

 2. Ja sets netiek izspēlēts līdz galam, tie iznākumi, kas pārtraukuma brīdī jau bija bez nosacījumiem noteikti, tiks ņemti vērā derību nolūkos. Visas pārējās likmes tiks veiktas ar koeficientu 1. Ja sets tiek izspēlēts līdz galam, bet mačs nav noslēgts, likmes uz šo setu ir spēkā.

 3. Likmes uz Eiropas volejbola čempionātu un CEV Izaicinājuma kausu tiks noteiktas, ieskaitot zelta komplektu, ja būs šāda iespēja (zelta komplekts (līdz 15 punktiem) tiek piešķirts, ja komandām ir vienāds punktu skaits jebkurā Eiropas čempionāta posmā).

 4. Volejbola handikaps un kopējie tirgi ir norādīti punktos, izņemot setu handikapu un kopējos setus.

 5. "Rezultāts pa setiem". Sadaļā "Sports" attiecīgo sleju nosaukumi ir 3:0, 3:1 utt.

 6. "Augstāk turnīra beigās". Ja komandas nekvalificēsies nākamajam posmam, likmes tiks noteiktas, pamatojoties uz to vietām grupā. Ja komandas finišēs vienā un tajā pašā vietā grupā, likmes tiks noteiktas, pamatojoties uz to rezultātiem.

 7. "Cik ilgi mačs ilgs". Klientam ir jāparedz, vai spēle ilgs vairāk vai mazāk laika nekā norādītais garums minūtēs. Kopējais ilgums tiek aprēķināts, saskaitot visu setu garumus mačā saskaņā ar oficiālo spēles ierakstu.

 8. "Skrējiens uz 3 (5 utt.) Punkti". Klientam ir jāprognozē, kura komanda būs pirmā, kas iegūs norādīto punktu skaitu setā. Ja kāds dalībnieks kāda iemesla dēļ atsakās turpināt, pirms viņš vai viņa pretinieks iegūst norādīto punktu skaitu, likmes tiks veiktas ar koeficientu 1.

 9. "Papildu punkti". Klientam ir jāprognozē, vai komplektā būs papildu punkti. Likme "Papildus punkti setā - Jā" uzvarēs, ja kāda no komandām uzvarēs setu pēc rezultāta 24:24.

 10. "Tie-Break – jā/nē". Klientam ir jāprognozē, vai būs piektais komplekts. Likme "Tie-Break - Jā" uzvarēs, ja būs piektais sets.

 11. "Augstākā punktu skaita perioda kopsumma (izņemot piekto setu)". Piemēram, likme "Lielākais punktu skaits periodā zem 47,5" zaudēs, ja rezultāts būs (25:23, 26:24, 23:25, 23:25, 18:16).

 12. "Zemākais punktu skaits kopā (ieskaitot piekto setu)". Piemēram, likme "Zemākā punktu skaita perioda kopsumma zem 40,5" uzvarēs, ja rezultāts būs (25:23, 26:24, 23:25, 23:25, 18:16).

15.12. HANDBOLS

 1. Likmes tiek aprēķinātas uz rezultātu pamatlaika beigās (60 spēles minūtes, kas sastāv no diviem periodiem pa 30 minūtēm katrā).

 2. Virsstundas un soda metieni tiks ieskaitīti tikai šādos tirgos: "Lai kvalificētos nākamajai kārtai", "Lai kvalificētos citai līgai", "Uzvara" un tamlīdzīgi.

 3. Likmes spēlē. Ja spēle netiek noslēgta, visas likmes uz to tiks veiktas ar koeficientu 1, izņemot tos tirgus, kuri spēles pārtraukšanas brīdī jau bija noteikti bez nosacījumiem.

 4. Likmes uz "Top Goalcorer" tirgu tiek veiktas, ieskaitot virsstundas, bet izņemot soda metienus.

 5. Saskaņā ar Ķīnas čempionāta noteikumiem mačs beidzas, ja rezultātu starpība sasniedz 15 punktus un ir pagājušas vismaz 30 spēles minūtes (tiek piemērots Žēlsirdības noteikums).

 6. Veicot likmes uz dzeltenajām kartītēm, Klientam ir jāprognozē spēlētājiem piešķirto dzelteno kartīšu skaits.

 7. Veicot likmes uz septiņu metru soda metieniem, Klientam ir jāprognozē piešķirto soda metienu (mērķu) skaits.

 8. "2 minūšu apturēšanas" likmes. Tiek skaitītas tikai divu minūšu apturēšanas. Soda minūtes, kas tiek piešķirtas pirms perioda sākuma vai pēc puslaika (spēles) beigām un kas tiek ieskaitītas pēdējās spēles ierakstā, tiek skaitītas, kad likme ir nokārtota. Bukmeikers piedāvā sekojošas likmes: "Pirmā 2 minūšu apturēšana"/"Pēdējā 2 minūšu apturēšana" un "Kopējā 2 minūšu apturēšana"/"Kopā 2 minūšu apturēšana (pēc komandas)".

 9. "Alternatīvās spēles". Tas ietver likmes uz to komandu mačiem, kuru spēles tiek pārraidītas tiešraidē. Ja spēle tiek zaudēta, likmes uz alternatīvām spēlēm tiks veiktas ar koeficientu 1 (likmes tiks atmaksātas).

 10. "Handbols. Statistika". Likmes tiek veiktas, ieskaitot virsstundas, bet izņemot soda metienus.

15.13. GOLFS

 1. Lielākie golfa turnīri var ilgt trīs vai četras dienas, un kopējais bedrīšu skaits parasti ir 72.

 2. Lai spēlētājs tiktu uzskatīts par aktīvu dalībnieku, viņam ir jāpiesaka. Ja golfa spēlētājs atsakās turpināt, visas likmes uz viņiem tiks uzskatītas par zaudētām.

 3. "Lai uzvarētu turnīrā". Par uzvarētāju tiks uzskatīts golferis, kurš turnīrā ieņems pirmo vietu. Uzvarētājs tiek noteikts pēc play-off, ja šādu posmu nosaka turnīra noteikumi.

 4. Ja regulārā laika beigās ir piesaistīti divi (vai vairāki) vadošie sāncenši – 72 bedrītes, play-off parasti tiek piemēroti pēkšņās nāves noteikumi. Šajā gadījumā play-off uzvarētājs tiks pasludināts par turnīra uzvarētāju un uzvarētāju likmju veikšanas nolūkā. Citi golfa spēlētāji tiks uzskatīti par finālistiem.

 5. "Match-Ups". Uzvarētājs būs spēlētājs, kuram turnīra beigās būs visaugstākā vieta, ieskaitot jebkuru play-off. Ja viens spēlētājs ir nokavējis nogriezni, otrs spēlētājs tiek uzskatīts par uzvarētāju. Ja abi spēlētāji nokavē nogriezni, likmes tiek noteiktas, pamatojoties uz zemāko punktu skaitu pēc griezuma veikšanas. Ja spēlētājs tiek diskvalificēts pirms divu raundu beigām vai pēc tam, kad abi golferi ir veikuši nogriezni, par uzvarētāju tiek uzskatīts atlikušais spēlētājs. Ja spēlētājs tiek diskvalificēts trešajā vai ceturtajā raundā pēc tam, kad viņa pretinieks ir nokavējis nogriezni, šāds diskvalificēts spēlētājs tiks uzskatīts par uzvarētāju. Ja izredzes uz neizšķirtu netiek piedāvātas, likmes uz spēlētājiem, kuriem ir viena un tā pati vieta, tiks veiktas ar koeficientu 1.

 6. "Handikapa uzvara". Spēlētājs sāk ar handikapu, kas jāpiemēro viņa gala rezultātam. Likmes uz spēlētājiem, kuri ir nokavējuši nogriezni, atsaukti vai ir diskvalificēti, tiek uzskatīti par zaudētiem. Ja abi spēlētāji nokavē nogriezni, handikaps attiecas uz viņu rezultātiem griezuma veikšanas brīdī. Likmes uz spēli tiks atceltas, ja abi pretendenti izstāsies vai tiks diskvalificēti, vai ja kāds no spēlētājiem neizdosies. Ja netiek izspēlēti visi raundi, likmes handikapa tirgū tiks veiktas ar koeficientu 1, ja vien spēles iznākums jau nav noteikts.

 7. "Grupu derības"/"Labākie Apvienotās Karalistes spēlētāji" utt. Par uzvarētāju tiek uzskatīts spēlētājs, kuram turnīra beigās ir visaugstākā vieta. Jebkurš spēlētājs, kurš ir nokavējis griezumu, tiks uzskatīts par zaudētu. Ja visi spēlētāji nokavē griezumu, zemākais rezultāts pēc griezuma veikšanas noteiks norēķinu. Spēlētāji tiek grupēti tikai derību nolūkos. Ja spēlētājs nepieteiksies, likmes uz šo spēlētāju tiks atceltas; 4. noteikums tiek piemērots derībām uz citiem spēlētājiem. Likmes izlīguma brīdī tiek piemēroti "dead heat" noteikumi, izņemot gadījumus, kad uzvarētājs tiek noteikts ar play-off.

 8. "Handikapa grupas derības". Spēlētājiem grupā tiks piešķirti handikapi. Grupas uzvarētājs tiks noteikts, pamatojoties uz gala rezultātu pēc handikapa piemērošanas. Golfa spēlētāji, kuri ir nokavējuši griezumu, tiks uzskatīti par zaudētiem. Tomēr, ja vietu tirgiem nepietiekams skaits spēlētāju veiks samazinājumu, atlikušās vietas tiks sadalītas starp tiem spēlētājiem, kuri būs palaiduši garām samazinājumu, pamatojoties uz viņu galīgajiem rezultātiem pēc handikapu piemērošanas.

 9. Dažos turnīros amatpersonas var ieteikt sāncenšiem izspēlēt papildu bedrītes. Šādos turnīros spēlētājs ar zemāko punktu skaitu pēc tam, kad viņš būs izspēlējis norādīto bedrīšu skaitu, tiks pasludināts par uzvarētāju, un citi pretendenti tiks uzskatīti par finālistiem.

 10. "18 Derības par bedrēm". Par uzvarētāju tiek uzskatīts spēlētājs ar zemāko punktu skaitu virs 18 bedrēm. Gadījumā, ja 2 vai 3 bumbiņas tiek pārkārtotas vai parādītas atšķirīgi, pieņemtās likmes būs spēkā uz grupām, kas tika parādītas likmes veikšanas brīdī. Ja kādam no spēlētājiem neizdodas atspēlēties, tad likmes uz šīm 2 vai 3 bumbiņām tiks anulētas. 2 bumbiņu derībās, ja abi golferi sasniedz vienādus punktus un nav piedāvāta cena par neizšķirtu, visas likmes tiks veiktas ar koeficientu 1. 3 bumbiņu derībās, ja visiem spēlētājiem ir vienāds punktu skaits, likmes tiks veiktas ar koeficientu 1. 3 bumbiņu derībās, ja divi spēlētāji sasniedz vienādus punktus, tiek piemēroti dead heat noteikumi. Ja tiek piedāvātas īpašas likmes, kas apvieno vairāk nekā trīs spēlētājus vienā raundā, tiek piemēroti dead heat noteikumi. Likmes uz tiem, kas nav iesācēji, tiks atceltas.

 11. "Lai veiktu/palaistu garām griezumu". Ja golfa spēlētājs izstājas vai tiek diskvalificēts pirms griezuma veikšanas, likmes uz viņu zaudēs. Ja spēlētājs izstājas vai tiek diskvalificēts pēc tam, kad ir veikts nogrieznis, likmes uz viņu uzvarēs. Ja spēlētājs turnīrā nepiedalās, likmes tiks veiktas ar koeficientu 1.

 12. "Būt augstākam". Klientam ir jāparedz, kurš no abiem uzskaitītajiem spēlētājiem darbosies labāk. Par uzvarētāju tiks uzskatīts spēlētājs, kurš būs pabeidzis 18 bedrītes ar zemāko punktu skaitu. 2 bumbiņu derībās, ja abiem spēlētājiem ir vienādi punkti un nav piedāvāta cena par neizšķirtu, visas likmes tiks veiktas ar koeficientu 1. 3 bumbiņu derībās, ja visiem spēlētājiem ir vienāds punktu skaits, likmes tiks veiktas ar koeficientu 1.

 13. Ja spēlētājs izstājas pēc izspēles, neizspēlējot visus 18 bedrīšus, viņš zaudēs neatkarīgi no rezultāta. Spēle sākas ar pirmo šāvienu cauruma virzienā. Ja spēlētājs izstājas pirms teeing, likmes uz visiem pārējiem šīs grupas spēlētājiem tiks veiktas ar koeficientu 1.

 14. Ja turnīru ir ietekmējuši nelabvēlīgi laika apstākļi, likmes tiks veiktas uz pašreizējiem rezultātiem, tomēr ir jāizspēlē vismaz 36 bedrītes. Tas neattiecas uz gadījumiem, kad turnīrs notiek vairākos kursos.

 15. Likmes uz Ryder kausu un Prezidentu kausu. Punkti tiks iegūti šādi: uzvara – 1 punkts; neizšķirts – 0,5 punkti.

15.14. ŠAUTRIŅAS

 1. "Spēļu derības". Ja spēle sākas, bet nav pabeigta, par uzvarētāju tiks uzskatīts spēlētājs, kurš pāries uz nākamo kārtu. Tomēr likmes uz konkrētu setu, kāju un handikapu, kā arī īpašās likmes tiks anulētas, ja vien konkrētās likmes konkrētais iznākums jau nav noteikts.

 2. Handikapi un kopsummas šautriņu mešanas mačā tiek norādītas komplektos, ja vien sadaļā "Sports" nav norādīts citādi. 180 ir augstākais iespējamais rezultāts no trim šautriņām, kas izmestas vienā reizē uz dēļa.

 3. "Pēdējā izrakstīšanās kopā 40 vai mazāk/(41 vai vairāk)". Izrakstīšanās ir punktu skaits, kas spēlētājam jāiegūst, lai pabeigtu spēli. Šis termins attiecas uz šautriņu mešanas spēli, kad spēlētāji sāk ar fiksētu rezultātu (301 vai 501) un mērķis ir spēlēt līdz nullei. Teorētiski, kad spēlētāja rezultāts ir 170, viņi var beigt spēli, ja viņi pēc kārtas iegūst 170 punktus.

 4. "Būt augstāk turnīra beigās". Uzvarētājs tiek noteikts, ievērojot šādus secīgus kritērijus: izslēgšanas posms, uzvarēto setu skaits, uzvarēto legu skaits, 180s skaits, augstākā izrakstīšanās.

15.15. KĒRLINGS

 1. Likmes uz kērlinga mačiem tiek pieņemtas, ieskaitot ekstra endus, ja vien nav norādīts citādi. Spēle sastāv no 10 galiem. Ja komandas ir neizšķirti pēc 10 endiem, tiek izspēlēts ekstra ends. Ekstra enda uzvarētājs tiek pasludināts par mača uzvarētāju.

 2. Kad neviens akmens nesasniedz māju vai kad divi pretinieku komandu akmeņi, kas atrodas vistuvāk mājas centram, atrodas vienādā attālumā no mājas centra, beigu rezultāts būs 0:0.

 3. Ja spēle sākas, bet nav pabeigta, visas likmes uz spēli tiks veiktas ar koeficientu 1, izņemot tos tirgus, kas jau bija noteikti spēles pārtraukšanas brīdī.

 4. Visas likmes ir spēkā, ja ir nospēlēti vismaz pieci pilni endi. Šajā gadījumā visas likmes tiks veiktas uz rezultātu mača pārtraukšanas brīdī.

 5. Komanda zaudē neatkarīgi no rezultāta, ja nespēj laikus izpildīt visus savus metienus (komandas pārmaiņus vienā endā piegādā astoņus akmeņus).

 6. Visas likmes tiek noteiktas uz oficiālajiem rezultātiem, ieskaitot ekstra endus (izņemot likmes, kas veiktas uz mača daļām).

 

 

15.16. KRIKETS

 1. Likmes tiek veiktas, pamatojoties uz oficiālo rezultātu, ko paziņojusi attiecīgās spēles vai turnīra vadības institūcija.

 2. Ja spēle tiek pārtraukta un netiek pabeigta, likmes uz to tiek veiktas ar koeficientu 1.

 3. Ir vairāki kriketa turnīru veidi:

  • Twenty20 International ir kriketa veids, kurā spēle ilgst vidēji trīsarpus stundas;

  • One Day International (ODI) ir kriketa veids, kurā spēle ilgst vairāk nekā astoņas stundas;

  • Pārbaudes spēle ir kriketa veids, kas var ilgt līdz piecām dienām ar vismaz 90 overs dienā, kur katra puse iegūst iespēju nūjot divreiz.

 4. Ja mača oficiālais rezultāts ir neizšķirts un par šo iznākumu nav piedāvātas cenas, jebkurš taibreiks tiks skaitīts, piemēram, bowl-out, super over utt. (Bowl-outs un super overs netiek ieskaitīti citu likmju nokārtošanā).

 5. Ja One Day International tiek saīsināts par 1 līdz 20 overs, visas likmes uz spēli paliek spēkā un tiek aprēķinātas, pamatojoties uz spēles rezultātu. Ja pārbaudes spēle tiks saīsināta par 21 un vairāk pārsvaru, likmes tiks atmaksātas, izņemot tos tirgus, kas jau ir noteikti.

 6. Ja Twenty20 International tiks saīsināts par 1 līdz 5 overs, visas likmes uz spēli būs spēkā un tiks aprēķinātas, pamatojoties uz spēles rezultātu. Ja spēle tiek saīsināta par 6 un vairāk overs, likmes tiks atmaksātas, izņemot tos tirgus, kas jau ir noteikti.

 7. Top Batsman/Best Bowler Team 1/2. Likmes uz pārbaudes spēlēm un apgabala čempionātiem būs spēkā neatkarīgi no nospēlēto pārsvaru skaita. Vienas dienas mačos ir jāizspēlē vismaz 20 overs, lai likmes būtu spēkā. Divdesmit20 mačos ir jāizspēlē vismaz 10 overs, lai likmes būtu spēkā.

 8. Top Bowler Mačā. Likmes uz spēlētājiem, kuri tika izvēlēti, bet nespēlēja vai neiekļuva spēles laukumā, tiks uzskatītas par zaudētām. Ja divi vai vairāki spēlētāji pabeidz spēli ar vienādu vārtu skaitu, par uzvarētāju tiks uzskatīts tas bouleris, kurš piekāpās vismazākajam ekstras skaitam. Tiek piemēroti vienlaicīgi apdares noteikumi. Ja neviens no sikspārņiem neieņems vārtus, visas likmes tiks veiktas ar koeficientu 1.00.

 9. Likmes uz spēlētāju, kurš nav iekļauts sākuma 11 sarakstā, tiks uzskatītas par anulētām. Likmes uz spēlētājiem, kuri ir izvēlēti sākuma sastāvam, bet necīnās, tiks veiktas ar koeficientu 1.

 10. "Skrien pie vārtiņu krišanas". Likmes uzvar, ja pareizi tiek prognozēti šādi kritēriji: paņemtie vārti un kopējais skrējienu skaits. Ja vārti netiek ņemti un kopsumma ir lielāka par noteikto minimālo kopsummu, likme tiek noteikta kā zaudējums. Ja vārtu guvums netiek ņemts un kopējais skrējienu skaits pārsniedz norādīto maksimālo kopsummu, likme tiek noteikta ar koeficientu 1.00.

 11. Skrējiens līdz 10 skrējieniem. Likmes ir spēkā, ja vien sarakstā iekļautie spēlētāji necīnās pirmie – tādā gadījumā visas likmes tiek anulētas. Likmes ir spēkā neatkarīgi no tā, kurš no uzskaitītajiem spēlētājiem sit pirmo bumbu. Ja neviens no spēlētājiem negūst 10 punktus, likmes uz "ne" iznākumu uzvar. Laikapstākļu ietekmētos mačos, ja neviens no batsmaniem negūs 10 punktus un neviens no tiem netiks noraidīts, likmes tiks anulētas. Ja neviens no batsmaniem negūst 10 punktus un abi tiek noraidīti, likmes uz "Ne" iznākumu uzvar.

 12. Skrien pirmajā () pārsvarā. Komanda 1/2 Kopējais skrējiens Pirmajā () pārsvarā virs/zem ().
  Ja izvēlētais overu skaits netiek pabeigts ārēju faktoru vai sliktu laikapstākļu dēļ, likmes tiek anulētas, ja vien rezultāts jau nav noteikts.
  Ja iningu ilgums ir mazāks par izvēlēto overu skaitu (piemēram, visa komanda tiek noraidīta, pirms ir izspēlēts izvēlētais overu skaits, vai komanda jau ir ieguvusi nepieciešamo skrējienu skaitu, lai uzvarētu), likmes ir spēkā. Likmju nokārtošanas nolūkos tiks ņemti vērā papildu un soda braucieni neatkarīgi no tā, kā tie ir gūti.

 13. augstākais individuālais rezultāts (spēlētāja skrējieni); Spēlētāja kopējais skrējienu skaits; Spēlētāja skrējienu skaits. Pārbaudes mačos šādas likmes tiek noteiktas atbilstoši lielākajam iningā gūto punktu skaitam. Skrējieni no divām innings netiek saskaitīti kopā, ja vien nav norādīts citādi.

 14. Par dažiem tirgiem var norēķināties tikai pēc tam, kad oficiālais avots ir publicējis visu statistiku, un tas var aizņemt 10–12 stundas.

 15. "Top Batsman". Ja divi vai vairāki sikspārņi gūst vienādu punktu skaitu, likmes uz šādiem spēlētājiem tiks veiktas ar koeficientu 1. Ja spēlētājs ir iekļauts sākuma 11, bet nav ienācis spēles laukumā, "Top Batsman" likme zaudēs.

 16. Šie tirgi izmanto uz punktiem balstītu vērtēšanas sistēmu, lai noteiktu to iznākumu. Punktu grafiks ir šāds: 1 punkts par skrējienu, 20 punkti par vārtiem, 10 punkti par nozveju, 25 punkti par klupšanu.

  • Likmes tiek atmaksātas par neizvēlētajiem spēlētājiem.

  • Vienas dienas mačos abām komandām jārēķinās ar vismaz 40 overiem katrai, pretējā gadījumā likmes tiek anulētas, ja vien likmju izlīgums jau nav noteikts.

  • Pārbaudes un pirmās klases mačos tiek skaitīta visa spēle. Izlozētajās spēlēs ir jāuzvar vismaz 200 overs, pretējā gadījumā likmes tiek anulētas, ja vien likmju nokārtošana jau nav noteikta. Divdesmit20 mačos mačam jābūt ieplānotam pilnos 20 overos un jābūt oficiālam rezultātam, ja vien likmju izspēle jau nav noteikta.

GOLD LEAGUE ir reģionāla līga, kas tiek spēlēta saskaņā ar iekštelpu kriketa noteikumiem. Komandām jāizspēlē visi ieplānotie overi vai līdz brīdim, kad nokrīt 5 vārti.

 1. Vērtēšanas noteikumi:

  • A – 0 punkti

  • B,C (līdz lauka vidum) – 1 punkts

  • B,C (gar lauka vidu līdz D zonai) – 2 punkti

  • D (nepieskaroties grīdai) – 6 punkti, vai, ja bumba pieskaras grīdai – 4 punkti.

  • Ja drošības nauda tiek izsista no vārtiem bļodnieka tiešā trāpījuma rezultātā, betmens tiks atlaists

  • Ja batsmans netrāpa bumbu pēc tam, kad tā ir bļoda, un vārtu turētājs noķer (neķer) bumbu, betmens saņem 0 punktus

  • Ja batsmans trāpa pa bumbu un laukuma saimnieki vai vārtu sargs to noķer, nepieskaroties grīdai, batsmans tiks atlaists

  • Ja batsmans atsitas pret bumbu un bumba pieskaras grīdai, gadījumā, ja batsmans vai ne-uzbrucējs nav sasniedzis savu attiecīgo kroku (teritoriju), batsmans tiks atlaists, ja laukuma komanda ar bumbu izsit drošības naudu no vārtiem

  • Kad batsmans sit bumbu noteiktās zonās, viņiem tiek piešķirti punkti šādi:

 2. Ja bumba vispirms piezemējas B,C zonā aiz laukuma vidus (2 punkti) un pēc tam turpina piezemēties D zonā (vēl 1 punkts), komanda kopā saņem 3 punktus. Ja bumba piezemējas B,C zonā līdz laukuma vidum (1 punkts) un pēc tam turpina piezemēties B,C zonā aiz laukuma vidus, kopā tiek piešķirti 2 punkti.

 3. Par mirušu bumbu (kad bumba tiek izmesta līdz centra līnijai ieskaitot) tiek piešķirti 0 punkti un bumba atkal tiek sasista. Ja nākamā bumba ir arī mirusi bumba, batsmanam tiek piešķirti 5 punkti.

 4. Par fiziskiem traucējumiem pret batsmanu batsmanam tiek piešķirti 5 punkti.

 5. Par labu bumbu (kad bumba tiek izmesta caur nūjas zonu, nepieskaroties batsmanam), tiek piešķirti 0 punkti.

 6. Par platu bumbiņu (kad bumba tiek izsista ārpus nūjas zonas vai šķērso nūjas kroku) batsmanam tiek piešķirti 2 punkti.

 7. Par kāju (kad bumba atsitas pret batsmana ķermeni) tiek piešķirti 0 punkti un spēle turpinās. Ja batsmans un ne-uzbrucējs ir mainījuši vietas, tiek piešķirts 1 punkts.

 8. Par bez bumbas (kad bouleris soļo aiz boulinga krokas; bumba tiek izmesta virs vārtiem tieši, nepieskaroties zemei; bumba tiek mesta un atsitas no grīdas uz virs plecu līmeņa; bumba tiek izmesta no laukuma), batsmanam tiek piešķirti 2 punkti.

 9. komanda (), lai ietaupītu, sekojiet līdzi. Jums ir jānosaka, vai turpinājums var tikt izpildīts komandai, kas cīnās otrajā vietā, neatkarīgi no tā, vai tas tiek izpildīts vai nē. Abām komandām ir jāizpilda pirmie iningi (ieskaitot deklarācijas), lai likmes tiktu uzskatītas par derīgām, pretējā gadījumā likmes tiks noteiktas ar koeficientu 1.

15.17. PLUDMALES HANDBOLS

 1. Visas likmes tiks noteiktas, pamatojoties uz rezultātu pamatlaika beigās (20 spēles minūtes, kas sastāv no diviem periodiem pa 10 minūtēm katrā).

 2. Soda metieni tiks ieskaitīti tikai likmēs uz "Win In The Match", "To Qualified For The Next Round", "Win In The Tournament" un līdzīgiem tirgiem.

 3. Ja spēle tiek pārtraukta un atlikta, visas likmes ir spēkā līdz brīdim, kad spēle ir izspēlēta, kāds no dalībniekiem izstājas vai turnīrs, kura ietvaros spēle ir pabeigta.

 4. Mačs tiks atzīts par pabeigtu derību nolūkos, ja būs pagājušas vismaz 18 spēles minūtes. Šajā gadījumā visas likmes tiks noteiktas uz rezultātu brīdī, kad spēle tika pārtraukta.

 5. Ja perioda beigās rezultāts ir vienāds, uzvarētāja noteikšanai tiek izmantoti Zelta vārti, t.i., komanda, kas gūst pirmos vārtus, tiks pasludināta par uzvarētāju. Ja abus periodus uzvarēs viena un tā pati komanda, šī komanda tiks pasludināta par uzvarētāju ar rezultātu 2:0.

 6. Ja abas komandas uzvarēs periodu, būs neizšķirts. Pēc tam spēle tiek izlemta ar "šāvienu", kur laukuma spēlētājs dodas pretī pretinieku vārtsargam.

15.18. PLUDMALES FUTBOLS

 1. Visas likmes tiks noteiktas uz rezultātu pamatlaika beigās (36 spēles minūtes, kas sastāv no trim periodiem pa 12 minūtēm katrā).
  Bukmeikers neuzņemas atbildību par neprecīzu spēles ilguma deklarēšanu. Sadaļās "Tiešraide" vai "Sports" redzamā informācija ir tikai indikatīva. Klientam ir jāpārbauda noteikumi, salīdzinot tos ar oficiāliem avotiem.

 2. Papildlaiks un soda metieni tiks ieskaitīti tikai likmēs uz "Win", "To Qualified For The Next Round", "Win In The Tournament" un līdzīgiem tirgiem.

 3. Ja spēle sākas, bet nav pabeigta, visas likmes uz to tiks veiktas ar koeficientu 1, izņemot tos tirgus, kas jau bija noteikti spēles pārtraukšanas brīdī.

 4. Lai likmes būtu spēkā, spēle ir jāspēlē vismaz 30 minūtes. Šajā gadījumā visas likmes tiks noteiktas uz rezultātu mača pārtraukšanas brīdī.

15.19. REGBIJS

 1. Visas likmes tiks aprēķinātas uz rezultātu pamatlaika beigās (80 minūšu mačs, kas sastāv no divām pusītēm pa 40 minūtēm katrā).
  Bukmeikers neuzņemas atbildību par neprecīzu spēles ilguma deklarēšanu. Sadaļās "Tiešraide" vai "Sports" redzamā informācija ir tikai indikatīva. Klientam ir jāpārbauda noteikumi, salīdzinot tos ar oficiāliem avotiem.

 2. Virsstundas un soda metieni tiks ieskaitīti tikai likmēs tirgos "Lai kvalificētos nākamajai kārtai" un "Uzvarēt turnīrā".

 3. Lai likmes būtu spēkā, spēle ir jāizspēlē pilnībā, ja vien spēles apturēšanas brīdī tirgus jau nebija noteikts.

15.20. ZIRGU SKRIEŠANĀS SACĪKSTES

 1. Ja sacensības tiek atliktas uz citu dienu un tas ir norādīts oficiālajos avotos, visas likmes būs spēkā. Tomēr vienkāršās likmes tiks uzskatītas par spēkā neesošām un attiecīgais posms tiks izslēgts no kombinētās likmes, ja:

  • sacensības tiek pārtrauktas;

  • sacensības tiek oficiāli pasludinātas par spēkā neesošām;

  • sacensību nosacījumi tiek mainīti pēc likmju veikšanas (saskaņā ar noteikumiem);

  • trase tiek mainīta;

 2. "Dalībnieks būs Top 3". Likmes uz šo tirgu uzvarēs, ja zirgs finišēs starp pirmajiem trim vietu ieguvējiem.

 3. "Laimests (atmaksa, ja tāda tiek veikta)". Piemēram, likme "Win (Refund If Placed 2)" uzvarēs, ja zirgs finišēs pirmais, bet, ja zirgs finišēs otrais, likme tiks atmaksāta (likme tiks veikta ar koeficientu 1).

 4. "Uzvara bez līdera". Likme "Nr. 1 Brice Canyon To Win Without No. 3 Clonusker" uzvarēs, ja Nr. 3 Clonusker sacīkstēs finišēs pirmais un Nr. 1 Brice Canyon finišēs otrais.

 5. Pirms-post derības. Atjauninātais skrējēju saraksts tiek paziņots vienu vai divas dienas pirms sacensībām atkarībā no tā klases. Tiklīdz kļūst pieejami sacensību dienas tirgi, pirms-post tirgi tiek slēgti. Zirgi, kas ir izņemti no sacīkstēm, un tie, kas nav skrējēji, tiks uzskatīti par zaudētājiem pirms-post tirgos. Ja nelabvēlīgu laika apstākļu dēļ sacensības tiek atliktas uz nākamo dienu, iepriekšējās likmes būs spēkā līdz sacensību sākumam. Ja sacensības ir atceltas, likmes uz pirms-post tirgiem tiks atmaksātas. Pirmkārt, likmes sacīkšu dienā tiks noteiktas, un pēc tam tiks veiktas likmes uz šīm sacensībām.

 6. SP (Starting Price) ir pēdējais starta koeficients zirgam. Sākuma cena tiek aprēķināta, pamatojoties uz vidējiem koeficientiem, ko piedāvā sacīkšu bukmeikeri izslēgšanas brīdī. Ja zirgs tiek atsaukts pirms sacensību sākuma vai tiek pasludināts par ne-skrējēju (saskaņā ar oficiālajiem ierakstiem), un jauns SP tirgus nav izveidots, likmes uz izņemto zirgu tiks veiktas ar koeficientu "1".

15.21. SKVOŠS

 1. Ja spēle sākas, bet kāda iemesla dēļ netiek pabeigta (piemēram, ja spēlētājs aiziet pensijā vai tiek diskvalificēts), izlīguma nolūkā tiks ņemti vērā rezultāti, kas jau bija bez nosacījumiem noteikti spēles pārtraukšanas brīdī (piemēram, pirmās spēles iznākums, pirmās spēles kopsumma utt.). Visas pārējās likmes tiks veiktas ar koeficientu 1.

 2. Pēc tās iestādes lēmuma, kas organizē pasākumu, spēļu skaits mačā var svārstīties no trim līdz piecām, un mačs turpinās, līdz tiek uzvarētas trīs spēles.

 3. Katra spēle turpinās līdz 11 punktiem. Spēlētājs, kurš pirmais gūs 11 punktus, tiks pasludināts par uzvarētāju, ja vien rezultāts nebūs 10:10. Šajā gadījumā spēle turpināsies, līdz rezultātu starpība sasniegs divus punktus. Par uzvarētāju tiks uzskatīts spēlētājs, kurš pārspēs pretinieku ar divu punktu starpību.

15.22. SNŪKERS

 1. Spēļu derības. Ja spēle tiek pārtraukta, spēlētājs, kurš ir kvalificējies nākamajai kārtai, tiek uzskatīts par uzvarētāju, kamēr ir pabeigts vismaz viens kadrs.

 2. Kadru derības, handikapa derības, īpašie piedāvājumi. Lai likmes tiktu nokārtotas, ir jāaizpilda visi mača uzvarētāja noteikšanai nepieciešamie rāmji. Ja uzvarētājs jebkāda iemesla dēļ tiks noteikts pirms mača beigām, visas likmes uz kadriem un handikaps, kā arī īpašās likmes tiks veiktas ar koeficientu 1, izņemot tās likmes, kuras jau ir noteiktas bez nosacījumiem.

 3. Ja kāds spēlētājs zaudē kādā rāmī, handikaps un kopējās likmes šajā rāmī tiks veiktas ar koeficientu 1.

 4. "Lai kvalificētos". Klientam ir jāparedz, kurš no abiem uzskaitītajiem spēlētājiem tiks tālāk turnīra grupā. Ja abi spēlētāji izstāsies no turnīra, par uzvarētāju tiks uzskatīts tas, kurš turnīra grupā būs pavirzījies vistālāk. Ja abi spēlētāji izstājas vienā raundā, likmes tiks veiktas ar koeficientu 1. Ja spēlētājs izstājas no turnīra pirms tā sākuma, uzvaras koeficients būs 1.

 5. "Kopējie gadsimti". Klientam ir jāparedz, vai spēlētājs vienā galda apmeklējumā iegūs 100 vai vairāk punktus.

 6. "Pirmā podziņu bumba – zila". Likme uzvarēs, ja zilā bumbiņa būs pirmā likumīgi iekrāsotā bumbiņa (krāsas ir dzeltenas, zaļas, brūnas, zilas, rozā, melnas).

 7. "Izšaut". "Augstāk turnīra beigās". Likmes tiek aprēķinātas pēc šādiem secīgiem kritērijiem: izslēgšanas posms; uzvarēto kadru skaits; kopējais punktu skaits.

 

15.23. TENISS

 1. Ja spēlētājs izstājas (vai ir ticis diskvalificēts) pirms spēles sākuma, likmes tiks atmaksātas.

 2. Ja mača sākums aizkavējas vai kāda iemesla dēļ tiek pārcelts uz vēlāku laiku, visas likmes ir spēkā līdz mača beigām vai turnīra, kurā tas piedalās, beigām.

 3. Likmes būs spēkā šādos gadījumos:

  • izmaiņas spēles virsmā;

  • norises vietas maiņa;

  • pāreja no norises vietas iekštelpās uz āra norises vietu.

 4. Ja spēle tiek pārtraukta sakarā ar spēlētāja atsaukšanu vai diskvalifikāciju pirmajā setā, visas likmes tiks veiktas ar koeficientu 1, izņemot likmes uz spēlēm, kas jau ir pabeigtas, un likmes uz iznākumu, kas jau bija bez nosacījumiem noteikts mača pārtraukšanas brīdī.

 5. Ja tenisa mačs tiek pārtraukts spēlētāja izstāšanās vai diskvalifikācijas dēļ, likmes uz mača uzvarētāju paliek spēkā, ja pirmais sets ir pabeigts. Pretējā gadījumā visas šādas likmes tiks veiktas ar koeficientu 1. Likmes uz citiem iznākumiem tiks atceltas (aprēķinātas ar koeficientu 1), izņemot iznākumus, kas jau bija bez nosacījumiem noteikti spēles pārtraukšanas brīdī.
  Izstāšanās vai diskvalifikācijas gadījumā attiecīgais spēlētājs zaudē.
  1. piemērs. Mačs Rodrigess pret. Herberts tiek pārtraukts ar rezultātu 1:0 (6:2, 0:3) Rodrigesa izstāšanās dēļ. Šādas likmes tiks noteiktas ar koeficientu 1: handikaps 1 (-2,5) spēles, handikaps 2 (+2,5) spēles, kopējais spēļu skaits (21,5), setu rezultāts 2:0, 2:1 un 1:2. Visas likmes uz pirmo setu tiks nokārtotas. Likme "W2" uz maču uzvarēs. Likmes "W1" uz maču un "Sets Score 0:2" zaudēs.
  2. piemērs. Mačs Benneteau vs. Kleins tiek pārtraukts ar rezultātu 1:1 (6:4, 0:6, 0:1) Beneta izstāšanās dēļ. Likme "Total Games Over 21.5" uzvarēs, savukārt likme "Total Games Under 21.5" zaudēs, jo minimālais iespējamais spēļu skaits, lai noteiktu uzvarētāju, tagad ir 22: 1:2 (6:4, 0:6, 0:6). Visas likmes uz pirmo un otro setu tiks nokārtotas. Likme "W2" uz maču uzvarēs, bet likmes "W1" uz maču un "Sets Score 0:2 un 2:0" zaudēs. Šādas likmes tiks noteiktas ar koeficientu 1: Spēles handikaps, Setu rezultāts 2:1, 1:2.

 6. Formāta maiņas (setu skaita maiņas) gadījumā likmes uz šādiem iznākumiem būs spēkā un tiks noteiktas uz mača rezultātu:

  • mača uzvarētājs;

  • uzvara pirmajā setā;

  • spēles handikaps pirmajā setā;

  • pirmā seta kopsumma;

  • pirmais servēt mačā;

  • lai uzvarētu mača pirmajā spēlē.
   Likmes uz citiem iznākumiem tiks veiktas ar koeficientu 1.

 7. Handikapi un kopsummas tenisa mačā tiek norādītas spēlēs.

 8. Ja spēle (t.i., no seta) kāda iemesla dēļ netiek pabeigta (piemēram, ja spēle tiek pārtraukta un nav pabeigta, spēlētājs atsakās turpināt vai tiek diskvalificēts utt.), likmes uz šo spēli (t.i., no seta) tiks veiktas ar koeficientu 1.

 9. Tenisa mača izšķirošajā setā handikapi un kopsummas tiek noteiktas, pamatojoties uz rezultātu, savukārt likmēm uz mača handikapiem un kopsummām izšķirošais sets tiek uzskatīts par vienu spēli.
  Piemēram, Grönefeld/Peschke – Niculescu/Zakopalová. Kopā zem 21,5. Rezultāts ir (6:3, 3:6, 4:10 punkti). Trešais sets tiks uzskatīts par vienu spēli. Kopā būs 6+3+3+6+1=19. Likme uzvar.

 10. Attiecībā uz tenisa mačiem ar nosaukumu "champ. tie-break" vai "super tie-break", handikapi un kopsummas mačā tiks izšķirtas, ieskaitot rezultātu jebkurā super tie-break.
  Piemēram, Grönefeld/Peschke pret Niculescu/Zakopalová (champ. tie-break). Kopā zem 21,5. Mača rezultāts ir (6:3; 3:6; 4:10 punkti).
  Kopā šeit ir 6+3+3+6+4+10=32. Likme zaudē.
  Dažos turnīros pēdējā izšķirošā seta vietā tiek izspēlēts super taibreiks (čempiona taibreiks). Spēlētājs (pāris), kurš pirmais iegūst 10 punktus, tiks pasludināts par mača uzvarētāju ar nosacījumu, ka viņš pārspēs pretinieku ar vismaz divu punktu starpību.

 11. "Pareizs rezultāts" (rezultāts, pamatojoties uz komplektiem). Attiecīgās likmes sadaļā "Sports" ir 2:0, 2:1 utt.

 12. "Lai kvalificētos". Klientam ir jāprognozē, kurš no diviem nosauktajiem spēlētājiem virzīsies tālāk turnīra grupā. Ja abi spēlētāji izstāsies no turnīra, par uzvarētāju tiks uzskatīts tas, kurš turnīra grupā būs progresējis vistālāk. Ja abi spēlētāji izstājas no vienas kārtas, uzvaras koeficients būs 1. Ja spēlētājs izstājas no turnīra pirms tā sākuma, uzvaras koeficients būs 1.

 13. "Uzvarētājs". Par uzvarētāju tiks uzskatīts spēlētājs (komanda), kurš turnīrā ieņems pirmo vietu. Ja spēlētājs izstājas pirms turnīra sākuma, likmes uz šo spēlētāju tiks veiktas ar koeficientu 1.

 14. "Uzvarēt spēlē". Klientam ir jānosaka, kurš uzvarēs norādītajā spēlē. Spēles katrā setā tiek numurētas pēc kārtas. Piemēram, ja 2. sets beigsies ar rezultātu 6:1, likmes uz "8. spēles 2. setu" tiks nokārtotas ar koeficientu 1, jo nav bijusi astotā spēle.

 15. Taibreiks tiks uzskatīts par vienu atsevišķu spēli.

 16. "Punkti". Punkts ir serves rezultāts (katra serve galu galā noved pie tā, ka viena no spēlētājām iegūst punktu – caur ripu vai dubultkļūdu).
  Piemēram, "Point 4 (8th Game) W2" (Otrais spēlētājs iegūst 4. punktu (ceturto reizi, kad bumba tiek pasniegta) 8. spēlē). Tātad, ja 8. spēle notiek šādi:

  • 1. punkts: 0-15 (uzvarēja 2. spēlētājs);

  • 2. punkts: 15-15 (uzvarēja 1. spēlētājs);

  • 3. punkts: 15-30 (uzvarēja 2. spēlētājs);

  • 4. punkts: 15-40 (spēlētājs 2 uzvarēja) – likme uzvar.

 17. "Rezultāts 1. setā". Šai likmei jāparedz pareizs pirmā seta rezultāts. Ja pirmais sets netiek pabeigts, likmes uz šo iznākumu tiks veiktas ar koeficientu 1.

 18. "Match Tie-Break". Klientam ir jāparedz, vai mačā būs taibreiks. Ja spēle kāda iemesla dēļ nav pabeigta un taibreiks jau ir noticis, likme "Match Tie-Break - Yes" uzvarēs, savukārt likme "Match Tie-Break - No" zaudēs. Ja spēle kāda iemesla dēļ netiek pabeigta un nav noticis taibreiks, likmes "Match Tie-Break" tirgū tiks veiktas ar koeficientu 1.

 19. "Spēlētājs pirmais, kurš izaicina līnijas zvanu". Klientam ir jāparedz, kurš spēlētājs pirmais izmantos savas tiesības apstrīdēt līnijas zvanu. Ja neviens no spēlētājiem neizmanto savas tiesības apstrīdēt līnijas zvanu, likmes tiks veiktas ar koeficientu 1.

 20. Neviena likme netiks atcelta sportista/sportista iniciāļu drukas kļūdas dēļ (piemēram, D. Muller, nevis G. Muller). Šajā gadījumā likmes būs spēkā.

 21. "Taibreika rezultāts setā". Klientam ir jāparedz pareizais taibreika rezultāts.
  Tiek izspēlēts taibreiks, lai noteiktu seta uzvarētāju, kad rezultāts setā sasniedz 6:6. Taibreiks jāspēlē līdz 7 punktiem (taibreika rezultāts var būt 7:5, 7:4 utt.).

 22. "W 1/2 ar jebkuru citu rezultātu". Šī likme nozīmē, ka spēlētājs uzvarēs taibreiku pēc rezultāta 6:6 (vai super tie-break pēc rezultāta 9:9).
  1. piemērs. Kleins (Austrālija) pret Klecu (Slovākija). W1 ar jebkuru citu rezultātu.

  • Taibreiks beidzas ar rezultātu (7:3) – likme zaudē.

  • Taibreiks beidzas ar rezultātu (8:6) – likme uzvar (jo 1. spēlētājs uzvarēja pēc rezultāta 6:6).

 23. "Spēles taibreika rezultāts". Klientam ir jāparedz pareizais taibreika rezultāts.

 24. Mača super taibreiks tiek izspēlēts līdz 10 punktiem (rezultāts var būt 10:8, 10:6 utt.).

 25. "Taibreika rezultāts. Jebkurš cits W1/W2". Kurš spēlētājs uzvarēs taibreikā ar rezultātu, kas atšķiras no piedāvātajiem?

 26. Likmes "Tie-Break Score" tirgos tiks veiktas ar koeficientu 1, ja mačā vai setā nav bijis taibreika vai ja spēle kāda iemesla dēļ nav pabeigta.

 27. "Mačā finišēju 6:0 (0:6) – jā". Likme uzvarēs, ja jebkura seta rezultāts mačā būs vai nu (6:0), vai (0:6).

 28. Likmes uz spēli, kas tika izspēlēta kā taibreiks setā, tiks veiktas ar koeficientu 1 (likmes tiks atmaksātas). Spēles katrā setā tiek numurētas pēc kārtas derību nolūkos.

 29. Statistika (dūžu skaits, dubultkļūdu skaits, pirmās serves procents utt.) tiek norādīta, ņemot vērā informāciju konkrēto turnīru attiecīgajās oficiālajās vietnēs.

 30. Likmes uz konkrētu statistiku (dūžu skaits, dubultkļūdu skaits, pirmās serves procents utt.) tiek veiktas šādā veidā, ja spēle kāda iemesla dēļ netiek pabeigta. Rezultāti, kas jau bija bez nosacījumiem noteikti mača pārtraukšanas brīdī, tiks ieskaitīti likmju norēķinā. Izmaksas par citām likmēm tiks veiktas ar koeficientu 1.

 31. Spēles punkts ir punkts, kuru, ja uzvarēs viens no spēlētājiem, viņi uzvarēs arī mačā.

 32. "Pārtraukums Nr. 1 – 1. spēlētājs". Likme uzvarēs, ja 1. spēlētājs uzvarēs spēli, saņemot servi (lūzuma punkts ir punkts, kas, ja to uzvarēs saņemošais spēlētājs, uzvarēs viņu spēlē. To sauc par serves pārtraukumu.).

 33. "Kopējais punktu skaits pirmajā spēlē (5,5)". Šī ir likme uz punktu skaitu pirmajā spēlē. Piemēram, ja spēle tiek uzvarēta pēc rezultāta (40:30), ir bijuši 6 punkti un likme uzvar.

 34. "Visaugstākā punktu skaita" tirgos tiek ņemts vērā tikai pirmais un otrais komplekts. Likme "Visvairāk punktu gūšanas periods – neizšķirts" uzvarēs, ja, piemēram, rezultāts būs (6:3, 3:6, 6:4). Likmes "Augstākais punktu skaits periods – 1" un "Augstākais punktu skaits – 2" zaudēs, ja spēļu skaits pirmajā setā būs vienāds ar spēļu skaitu otrajā setā.

 35. "Augstākais (zemākais) punktu komplekts – kopā". Likmes uz Total tirgiem tiks veiktas saskaņā ar attiecīgā tenisa turnīra noteikumiem (t.i., ja spēlētājiem būs jāspēlē, līdz viņi būs uzvarējuši 2 setos vai 3 setos).

 36. "Kurš taisīs vairāk pārtraukumu". Šajā tirgū ir trīs rezultāti: 1. spēlētājs, 2. spēlētājs un neizšķirts. Ja spēlētājiem mačā ir vienāds pārtraukumu skaits, uzvarēs izvēle "Neizšķirts".

 37. "Spēlētājs, lai uzvarētu savu servi pēc rezultāta 0:40 – jā". Likme uzvarēs, ja spēlētājs zaudēs savu servisa spēli ar rezultātu 0:40, bet pēc tam uzvarēs spēli.

 38. "Tie-Break vai papildu spēles pēdējā setā". Lai nokārtotu likmes, tiek ņemts vērā pēdējais 3. sets ("Best of 3" mačs) vai 5. sets ("Best of 5" mačs).

 39. "Pirmās līnijas zvanu izaicinājums, lai tas būtu veiksmīgs - jā / nē". Ja abi spēlētāji nav izmantojuši savas tiesības apstrīdēt līnijas zvanu, laimesta koeficients būs 1.

 40. FAST4 tenisa mači ir vai nu labākie no trim setiem (jāuzvar divi seti), vai labākie no pieciem setiem (jāuzvar trīs seti). Sets ilgst līdz četrām uzvarētām spēlēm. Ja rezultāts ir 3:3, tiek piešķirts taibreiks. Taibreiks tiek uzvarēts, kad spēlētājs sasniedz 5 punktus, bet nav nepieciešama divu punktu starpība, kas nozīmē, ka taibreiks var beigties ar rezultātu 5:4. Ja rezultāts taibreikā ir 4:4, saņemošais spēlētājs vai komanda izvēlas, kurā pusē (pa labi vai pa kreisi) bumba tiks pasniegta. Taibreikā spēlētāji mainīs galus pēc tam, kad būs izspēlēti pirmie 4 punkti.

15.24. FLORBOLS

 1. Florbols ir grīdas hokeja veids, ko spēlē telpās uz cietas slidotavas, izmantojot plastmasas bumbu ar caurumiem tajā.

 2. Visas likmes tiek veiktas uz rezultātu pamatlaika beigās (60 spēles minūtes, kas sastāv no trim periodiem pa 20 minūtēm katrā).
  Bukmeikers neuzņemas atbildību par neprecīzu spēles ilguma deklarēšanu. Sadaļās "Sports" un "Tiešraide" redzamā informācija ir tikai indikatīva. Klientam ir jāpārbauda noteikumi, salīdzinot tos ar oficiāliem avotiem.

 3. Papildlaiks un soda metieni tiks ieskaitīti tikai šādos tirgos: "Kvalificēties (nākamajai kārtai)", "Turnīra uzvarētājs" un tamlīdzīgi.

 4. Ja spēle sākas, bet nav pabeigta, visas likmes uz to tiks veiktas ar koeficientu 1, izņemot tos tirgus, kuri spēles pārtraukšanas brīdī jau bija noteikti bez nosacījumiem.

 5. Lai mačs tiktu pasludināts par oficiālu, jāpaiet vismaz 50 spēles minūtēm. Šajā gadījumā visas likmes tiks veiktas uz rezultātu mača pārtraukšanas brīdī.

 6. Ar to iestāžu atļauju, kas organizē pasākumu, spēles ilgumu var saīsināt līdz vismaz diviem 15 minūšu periodiem, katrs ar pārtraukumu, ko nosaka organizatori. Klientam ir jāiepazīstas ar attiecīgā turnīra noteikumiem, salīdzinot tos ar neatkarīgiem avotiem.

15.25. FUTBOLS

 1. Likmes uz futbola spēlēm (ieskaitot kausa izcīņas spēles) tiek pieņemtas uz regulāro laiku, kas norādīts noteikumos (90 spēles minūtes, kas sastāv no divām pusītēm pa 45 minūtēm katra plus traumu laiks), ja vien sadaļā "Sports" nav noteikts citādi ("papildlaiks").
  Papildlaiks un soda metieni tiks ieskaitīti tikai tirgos "Lai kvalificētos (nākamajai kārtai)", "Līgas veicināšana/pazemināšana", "Turnīra uzvarētājs" un tamlīdzīgi.

 2. Lai likmes būtu spēkā, ir jāpaiet vismaz 80 spēles minūtēm, izņemot tirgus, kas jau bija bez nosacījumiem noteikts mača apturēšanas brīdī.

 3. Draudzības spēļu formāts.
  Draudzības spēles noteikumi tiek noteikti pirms turnīra sākuma. Pirms likmju veikšanas uz draudzības spēlēm Klientam ir jāpārbauda noteikumi, salīdzinot tos ar neatkarīgiem informācijas avotiem.

 4. Stūra sitienu skaits Krievijas futbola čempionātā (Krievijas Premjerlīgā) tiek aprēķināts trešajā dienā pēc mača noslēguma. Ja stūra sitienu skaits nav norādīts vietnēs, kas norādītas kā galvenie informācijas avoti, likmes tiks veiktas ar koeficientu 1.

 5. Likmes uz "Augstāk turnīra beigās" tirgu var veikt uz starptautiskiem turnīriem, piemēram, Pasaules kausu, UEFA Eiropas čempionātu, UEFA Čempionu līgu, Eiropas līgu, Olimpiskajām spēlēm un citiem.
  Derību slēdzējam ir jāparedz, kura no divām norādītajām komandām turnīra beigās finišēs augstāk.
  Ja abas komandas tiek izsistas grupu posmā, likmes tiks noteiktas, pamatojoties uz komandas vietām savās grupās:
  Ja abas komandas finišēs vienā vietā savās grupās, likmes tiek veiktas ar koeficientu 1.00.
  Ja komanda nespēlē vienu spēli, likmes tiek veiktas ar koeficientu 1.00.
  Ja abas komandas tiek izsistas vienā un tajā pašā play-off posmā, likmes tiek veiktas ar koeficientu 1.00.

 6. Likmes uz tirgiem "Kura komanda gūs vairāk vārtu" un "Kura komanda gūs (piekāpsies) visvairāk (vismazāk) vārtu", kas veiktas Pasaules kausā, UEFA Eiropas čempionātā, UEFA Čempionu līgā, Eiropas līgā, Olimpiskajās spēlēs un citās, tiek veiktas, iekļaujot papildlaiku, taču neņemot vērā pēcspēles sodus.

 7. Likmes uz futbola spēlēm, kas apzīmētas kā "papildlaiks", tiks veiktas, izslēdzot soda metienus. Likmes uz soda metieniem tiek pieņemtas atsevišķi.

 8. "Pirmais stūris – komanda". Kura komanda būs pirmā, kas veiks stūra sitienu?

 9. "Vairāk stūru – komanda". Kura komanda mačā veiks visvairāk stūra sitienu?

 10. "Kopējie stūri virs/zem". Klientam ir jāprognozē, vai kopējais stūra sitienu skaits mačā būs lielāks vai mazāks par norādīto skaitu.

 11. Dzelteno karšu tirgi (apzīmēti ar "YC"). Tikai brīdinājumi laukuma spēlētājiem un vārtsargam tiks ieskaitīti likmēs uz kopējām dzeltenajām kartītēm un kopējām dzeltenajām kartītēm ar handikapu. Neviena otrā dzeltenā kartīte, kas rezultēsies ar atlaišanu, netiks ieskaitīta, aprēķinot dzelteno kartīšu skaitu mačā.

 12. LIVE likmes uz dzeltenajām kartītēm noteiktā laika intervālā tiek veiktas, neņemot vērā pārtraukuma laiku. Piemēram, ja likme tika veikta uz dzelteno kartīti laikā no 85:00 līdz 88:59 un dzeltenā kartīte tika parādīta 90+1 min., likme tiks noteikta kā zaudēta.

 13. Nekādas dzeltenās vai sarkanās kartītes, kas pēc finālsvilpes tiek rādītas laukuma spēlētājiem vai vārtsargam, netiks ieskaitītas derību nolūkos. Ja tiesnesis puslaika pārtraukumā parāda dzelteno kartīti par pirmajā puslaikā izdarītu pārkāpumu (t.i., atlikto dzelteno kartīti), šī kartīte tiks ieskaitīta likmēs uz pirmo puslaiku. Ja tiesnesis mača beigās parāda dzelteno kartīti par otrajā puslaikā izdarītu pārkāpumu (t.i., atlikto dzelteno kartīti), tas tiks ieskaitīts likmēs uz otro puslaiku.

 14. Likmes uz "dzelteno/sarkano kartīti" (sauktas arī par YRC vai kārtīm) tiks veiktas šādā veidā: dzeltenā kartīte tiek skaitīta kā viena kārts; sarkanā kartīte tiek skaitīta kā divas dzeltenās kartītes. Otrā dzeltenā kartīte tam pašam spēlētājam netiks ieskaitīta un tiks uzskatīta par vienu sarkano kartīti. Tas nozīmē, ka vienam spēlētājam vienā mačā var būt ne vairāk kā 3 kārtis.

 15. Dzelteno un sarkano kartīšu, stūra sitienu un šķērsiela/stabu trāpījumu skaits tiks noteikts atkarībā no videomateriāla. Videomateriālu trūkuma vai tā pārtraukšanas gadījumā dzelteno un sarkano kartīšu un stūra sitienu skaits tiks ņemts no oficiāliem avotiem. Pēc oficiālā avota teiktā, 46. minūtē veiktā nomaiņa tiks uzskatīta par puslaika pārtraukumā veiktu maiņu. Stūra sitiens, kas tika atvairīts, likmju nokārtošanas nolūkos tiks uzskatīts tikai par vienu stūra sitienu. Tikai tie stūra sitieni, kas ir veikti, tiks ieskaitīti, veicot likmes uz Total Corners.

 16. Vārtu stabi un šķērsstieņi. Tikai tad, kad sitienu pa šķērsstieni/stabu ir trāpījusi pretējā komanda un bumba paliek spēlē, šādi trāpījumi tiks ņemti vērā derību nolūkos. Vārtu stabs vai šķērsstienis netiks ieskaitīts šādos gadījumos: mačs tika pārtraukts, pirms bumba trāpīja pa stabu vai šķērsstieni; bumba bija ārpus laukuma vai tika gūta (vārti) pēc sitiena pa stabu vai šķērsstieni.

 17. Sitieni vārtu rāmī (Shots on target). Sitieni, kas skar štangu/pārlikņus un bloķētie sitieni neskaitās.

 18. Sitieni pa vārtiem. Novērtējot likmi, tiek ņemti vērā visi sitieni vārtu rāmī un ārpus tā (Shots on targer, shots off target) un bloķētie sitieni.

 19. Likmes statistikas tirgos var tikt veiktas vienas stundas laikā pēc mača beigām.

 20. PIRMSSPĒLES likmes: "Vārti laika intervālā", "Pirmo vārtu laiks", "Komanda, kas gūst pirmos\Pēdējos vārtus līdz () minūtei" tiek nokārtotas, ņemot vērā kompensācijas laiku, ja vien sadaļā Sports nav norādīts citādi.

 21. Likmes uz ĀTRAJIEM NOTIKUMIEM: "Kopā intervālā no () līdz () minūtei", "Handikaps intervālā...", "Iznākums intervālā...". Klientam jānosaka mērķu skaits norādītajā laika intervālā.

  • Intervālā no 40:00 līdz 44:59 tiks aprēķināts kopējais vārtu skaits, izslēdzot pārtraukuma laiku;

  • Intervālā no 40:00 līdz 49:59 tiks aprēķināts kopējais mērķu skaits, ieskaitot apturēšanas laiku;

  • Intervālā no 85:00 līdz 89:59 tiks aprēķināts kopējais vārtu skaits, izslēdzot pārtraukuma laiku;

  • Intervālā no 10:00 līdz 19:59, ja vārti tiek gūti 20. minūtē, tas tiks ieskaitīts derībās šajā intervālā.

 22. Vispirms jānotiek. Likmes tiks noteiktas šādi:
  Par iemetieniem, stūra sitieniem un vārtu guvumiem – tiek ņemts laiks, kad notikums faktiski tika izpildīts.
  Par neveiksmēm, kārtīm, izbraukumiem un mērķiem – tiek patērēts laiks, kad notikums noticis.
  Laika intervāliem 41.–45. minūte un 86.–90. minūte – tiek veikts statistisks salīdzinājums, kurā netiek ņemts vērā papildu laiks.
  Pirmajā/pēdējā tirgū – likmes tiek veiktas, ieskaitot papildlaiku.

 23. 1 minūtes tirgi. Likmes tiks noteiktas šādi:
  Par iemetieniem, stūra sitieniem, vārtu guvumiem, kārtīm, brīvsitieniem – tiek ņemts laiks, kad tiesnesis piešķīra notikuma vietu.
  Laika intervāliem 41.–45. minūte un 86.–90. minūte – tiek veikts statistisks salīdzinājums, kurā netiek ņemts vērā papildu laiks.

 24. "Lai gūtu vārtus (Deivids Villa)". Likme uzvarēs, ja nosauktais spēlētājs (Deivids Villa) parādīsies laukumā un gūs vārtus. Savs mērķis neskaitās.

  • Pirmsspēles likmes. Ja spēlētājs neieies spēles laukumā, likmes tiks atmaksātas (likmes tiks veiktas ar koeficientu 1). Likmes šajā tirgū attieksies tikai uz spēlētājiem, kuri startēs 11 (ja spēlētājs tiek pieteikts kā aizstājējs un tiek piedāvātas likmes uz šo spēlētāju, šādas likmes tiks veiktas ar koeficientu 1).

  • Live likmes. Ja spēlētājs ienāk spēles laukumā un uz šo spēlētāju tiek piedāvāta likme "Gūt vārtus", tad šādas likmes tiek noteiktas atbilstoši spēlētāja sniegumam.

 25. "Lai gūtu pirmos vārtus (Deivids Villa)". Likme uzvarēs, ja nosauktais spēlētājs (Deivids Villa) parādīsies laukumā un gūs pirmos vārtus. Savs mērķis neskaitās. Ja spēlētājs ienāk spēles laukumā pēc pirmo vārtu gūšanas vai vispār neieiet laukumā, likme tiks noteikta ar koeficientu 1. Likmes šajā tirgū attieksies tikai uz spēlētājiem, kuri startēs 11 (ja spēlētājs tiek pieteikts kā aizstājējs un tiek piedāvātas likmes uz šo spēlētāju, šādas likmes tiks veiktas ar koeficientu 1).

 26. "Spēlētājs gūs virs/zem 0,5". Likmes būs spēkā tikai spēlētājiem, kuri startēs 11 (ja spēlētājs tiek pieteikts kā aizstājējs un tiek piedāvātas likmes uz šo spēlētāju, šādas likmes tiks veiktas ar koeficientu 1).

 27. "Pirmās/pēdējās spēles vārti – laika intervāls". Likmes uz pirmajiem gūtajiem vārtiem norādītajā intervālā, piemēram, no 1 līdz 30 minūtēm, zaudēs, ja mačs tiks pārtraukts ar rezultātu 0:0 pēc norādītā intervāla.

 28. "Spēlētājs, kurš gūst divus vārtus" (arī "Brace")/"Hat-Trick". Klientam ir jāprognozē, vai spēlētājs vienā mačā gūs tieši divus vārtus (breikbumbu) vai tieši trīs vārtus (hat-trick). Pašu mērķi neskaitās. Ja ir gūts hat-trick, likme "Spēlētājs, kurš gūst divus vārtus - jā", zaudēs.

 29. "Sods piešķirts – jā/nē". Klientam ir jāprognozē, vai mačā tiks piešķirts soda sitiens.

 30. "Sods piešķirts un izsūtīts – jā". Likme uzvarēs, ja mačā būs bijis gan soda sitiens, gan noraidījums.

 31. "Puse: 1x2". Likmes tiek veiktas uz pirmo puslaiku.
  Piemēram, "2. komanda, lai uzvarētu pirmajā puslaikā - jā". Likme uzvarēs, ja Team 2 uzvarēs pirmajā puslaikā.

 32. "Multi stūris". Stūra sitienu skaits pirmajā puslaikā tiek reizināts ar stūra sitienu skaitu otrajā puslaikā. Piemēram, pirmajā puslaikā bijuši pieci stūra sitieni, bet otrajā puslaikā – septiņi stūra sitieni. Attiecīgi rezultāts ir 5x7=35.

 33. "Soda izspēles uzvara 2 – jā". Ir jānotiek soda metienam, un 2. komandai tā ir jāuzvar, lai šī likme uzvarētu. Likme zaudēs, ja nenotiks soda metiens vai ja 2. komanda zaudēs soda metienu.

 34. "Augstākais punktu skaits".
  "Rezultatīvākais periods – 1. puslaiks" – likme uz kopējo vārtu skaitu pirmajā puslaikā, kas pārsniedz kopējo vārtu skaitu otrajā puslaikā;
  "Rezultatīvākais periods – 2. puslaiks" – likme uz kopējo vārtu skaitu otrajā puslaikā, kas pārsniedz kopējo vārtu skaitu pirmajā puslaikā;
  "Augstākais punktu gūšanas periods – neizšķirts" – likme uz kopējo vārtu skaitu otrajā puslaikā, kas ir vienāds ar kopējo vārtu skaitu pirmajā puslaikā.

 35. "Komandas 1/2 spēlētājam ir bumba fināla svilpē". Klientam ir jāparedz spēlētājs, no kura komandas rīcībā būs bumba finālsvilpes laikā.

 36. Likmes uz konkrētiem spēlētājiem "First To Happen": (Costa D.) negūs sodu; (Kosta D.) saņems sarkano/dzelteno kartīti; (Kosta D.) tiks aizstāts; (Kosta D.) gūs vārtus".
  Uzvarēs likmju lapiņa, uz kuras tiks norādīts agrākais iznākums. Piemēram, 15. minūtē Kosta D. tika parādīta dzeltenā kartīte, 30. minūtē viņš guva vārtus un pēc tam 40. minūtē tika nomainīts. Likme "(Kosta D.) Uzvarēs sarkanā/dzeltenā kartīte, bet likmes uz citiem iznākumiem zaudēs. Ja Kosta D. neiekļūs spēles laukumā, visas likmes tiks atmaksātas (likmes tiks veiktas ar koeficientu 1).

 37. Futbols. Specials. "Nākamā vadītāja pensija". Ja tajā pašā dienā pensijā aiziet vairāk nekā viens menedžeris, par pirmo tiks uzskatīta pensionēšanās, kas komandas oficiālajā tīmekļa vietnē tika pasludināta par agrāko. Visas likmes, kas veiktas pēc menedžera aiziešanas pensijā, tiks veiktas ar koeficientu 1. Norakstīšanas laiks un datums tiks noteikts, ņemot vērā informāciju tās komandas tīmekļa vietnē, kura izbeidza līgumu ar vadītāju.

 38. Futbols. "Vadītāji". Neviens uzraugs vadītājs (persona, kas iecelta veikt vadības pienākumus) netiks ņemts vērā derību nolūkos. Ja tiek iecelts menedžeris, kurš nav sarakstā, visas likmes paliek spēkā un tiek uzskatītas par zaudētām. Ja klubs ieceļ direktoru, viņš netiks ieskaitīts likmju nokārtošanā pastāvīgā menedžera tirgū.

 39. Futbols. "Spēlētāji". Likmes šajā tirgū tiks veiktas, neņemot vērā spēlētājus uz aizdevuma, ja vien sadaļā "Sports" nav norādīts citādi ("ieskaitot aizdevumus"). Ja spēlētājs nav atstājis klubu norādītajā transfēru logā, visas likmes paliek spēkā un tiek uzskatītas par zaudētām. Ja spēlētājs paraksta līgumu ar klubu, par kuru netiek piedāvāta cena, visas likmes paliek spēkā un tiek uzskatītas par zaudētām. Ja visi provizoriskie līgumi vai citas līdzīgas vienošanās, kas apstiprina darījumu, tiek noslēgtas vēlāk par tirgū norādīto datumu, tās netiks ņemtas vērā, veicot derības.

 40. Likmes uz soda metieniem. Ja piektais soda sitiens netiek izpildīts soda metienā, tad tiks atmaksāti šādi tirgi:
  "2. komanda, lai iegūtu savu 5. sodu - nē";
  "2. komanda, lai iegūtu savu 5. sodu - jā".

 41. "Spēlētājs, lai gūtu pirmos vārtus, un komanda, lai uzvarētu ar rezultātu".
  Klientam ir jāparedz, kurš spēlētājs gūs pirmos vārtus un rezultātu pamatlaika beigās (ieskaitot pārtraukuma laiku). Ja spēlētājs nepiedalās mačā vai tiek ieviests kā aizstājējs pēc pirmo vārtu gūšanas, likmes tiks veiktas ar koeficientu 1. Ja pirmie vārti ir paša gūtie vārti (spēlētājs gūst vārtus savas komandas tīklā), likmes uz spēlētāju, kurš ir guvis šos vārtus, tiks veiktas ar koeficientu 1. Ja spēle tiek pārtraukta pēc pirmo vārtu gūšanas un netiek noslēgta noteikumos noteiktajā termiņā, likmes uz spēlētāju, kurš guvis šos vārtus, tiek veiktas ar koeficientu 1.
  Likme 1 "Ādams Lallana, lai gūtu pirmos vārtus, un 1. komanda, lai uzvarētu ar rezultātu 1-0 - jā" Likme 2 "Dejans Lovrens, lai gūtu pirmos vārtus, un 1. komanda, lai uzvarētu ar rezultātu 1-0 - jā"
  1. piemērs.
  Ādams Lallana guva pirmos vārtus un 1. komanda uzvarēja ar rezultātu 1-0:
  bet 1 uzvar;
  likme 2 zaudē.
  2. piemērs.
  Ādams Lallana neiekļuva spēles laukumā un 1. komanda uzvarēja ar rezultātu 1-0:
  1. likmes likme tiek atmaksāta;
  likme 2 zaudē.

 42. Alternatīvi rezultāti. "Kopējais punktu skaits par kartēm". Klientam ir jāprognozē komandas/komandu saņemto punktu skaits par kārtīm mačā. Likmes tiek pieņemtas parastajā laikā.

  • Neviena kārts netiks skaitīta, ja vien tā netiks parādīta spēlētājam laukumā;

  • Viena dzeltenā kartīte ir 10 punktu vērta;

  • Viena sarkanā kartīte ir 25 punktu vērta;

  • Maksimālais punktu skaits, kas tiek piešķirts par otro dzeltenās kartītes pārkāpumu, kā rezultātā tiek piešķirta sarkanā kartīte, ir 25. Šie punkti tiks piešķirti ar nosacījumu, ka sarkanā kartīte ir parādīta uzreiz pēc dzeltenās kartītes saņemšanas.

 43. Alternatīvi rezultāti. "Punkti" (komandas sniegums). Klientam ir jāprognozē komandas spēles laikā nopelnīto punktu skaits. Likmes tiek pieņemtas parastajā laikā. Neviena sarkanā kartīte netiks skaitīta, ja vien tā netiks parādīta spēlētājam laukumā. Stūra sitiens, kas ir jāpārtaisa, netiks uzskatīts par otro stūra sitienu un tādējādi negūs 3 papildu punktus.
  Punkti tiks piešķirti šādi:

  • 10 punkti par katru mērķi;

  • 5 punkti par uzvaru līdz nullei;

  • 3 punkti par katru stūri;

  • - (mīnus) 10 punkti par katru sarkano kartīti.

 44. Alternatīvi rezultāti. "Punkti pirmajās piecās minūtēs". Likmes, kas veiktas uz spēles pirmajām piecām minūtēm, tiks noteiktas, pamatojoties uz to, kas notiek intervālā no 0:00 līdz 4:59.

  • Stūra sitiens, kas ir jāpārtaisa, tiks uzskatīts par vienu stūri;

  • Sods, kas jāatgūst pēc tiesneša ieskatiem, tiks uzskatīts par vienu sodu;

  • Spēlētājs var nopelnīt līdz 10 punktiem par divu pārkāpumu izdarīšanu, pat ja dzeltenajai kartītei seko sarkanā kartīte. Kārts tiks skaitīta tikai tad, ja tā tiks parādīta spēlētājam laukumā.
   Punkti tiks piešķirti šādi:

  • 10 punkti par katru mērķi;

  • 3 punkti par katru stūri;

  • 10 punkti par katru piešķirto sodu;

  • 5 punkti par katru karti.

 45. Alternatīvi rezultāti. "Kopējais punktu skaits mača laikā". Klientam ir jāprognozē komandu nopelnīto punktu skaits spēles laikā.

  • Stūra sitiens, kas jāpārtaisa, tiks uzskatīts par vienu stūri;

  • Sods, kas jāatgūst pēc tiesneša ieskatiem, tiks uzskatīts par vienu sodu;

  • Spēlētājs var nopelnīt līdz 13 punktiem par divu pārkāpumu izdarīšanu, pat ja dzeltenajai kartītei seko sarkanā kartīte. Kārts tiks skaitīta tikai tad, ja tā tiks parādīta spēlētājam laukumā.
   Punkti tiks piešķirti šādi:

  • 10 punkti par katru mērķi;

  • 3 punkti par katru stūri;

  • 10 punkti par katru piešķirto sodu;

  • 3 punkti par katru dzelteno kartīti;

  • 10 punkti par katru sarkano kartīti.

 46. Kartes. Statistika. Likmes tiks aprēķinātas atkarībā no notikumiem parastajā laikā. Neviena kārts netiks skaitīta, ja vien tā netiks parādīta spēlētājam laukumā.
  Pirmā karte. Likmes tiks noteiktas uz to, kas notika norādītajā mača intervālā. Noteiktajā intervālā jānorāda sarkana vai dzeltena kartīte. Neviena karte netiks skaitīta, ja pārkāpums, kas vēlāk izraisīja brīdinājumu (vai atlaišanu), notika norādītajā intervālā, bet karte tika parādīta pēc noteiktā intervāla.
  Kopējais karšu skaits. Likmes tiks nokārtotas, ieskaitot pievienoto (pārtraukšanas) laiku. Papildu laiks netiks ieskaitīts, ja vien nav norādīts citādi. Tikai viena kārts tiks ieskaitīta par otru reģistrējamu pārkāpumu. Tas nozīmē, ka, ja dzeltenajai kartītei uzreiz seko sarkanā kartīte, derību nolūkos tiks ņemta vērā tikai viena kārts. Attiecīgi spēlētājs nedrīkst saņemt vairāk par divām kārtīm vienā mačā.
  Pēdējā karte. Ja mačā nebūs kāršu, uzvarēs izvēle "Bez kārtīm". Visas pārējās likmes zaudēs. Ja vienā incidentā ir iesaistīti divi vai vairāki spēlētāji, tirgus tiks noregulēts, pamatojoties uz pēdējo parādīto kārti.

 1. Futbols ar 8 spēlētājiem katrā komandā. Mačs sastāv no divām pusītēm pa 30 minūtēm katra (ja vien tiesnesis un pretinieku komandas nav vienojušās par citu formātu). Pusēm ir jāpanāk vienošanās (piemēram, ka katram puslaikam jābūt 25 minūtēm slikta apgaismojuma dēļ) pirms spēles sākuma, un šādai vienošanās ir jāatbilst turnīra noteikumiem.

  • Puslaika pārtraukums nedrīkst pārsniegt 10 minūtes. Puslaika pārtraukuma ilgumu var mainīt, komandām un tiesnesim savstarpēji vienojoties;

  • Tikai tiesnesis var noteikt pievienotā laika ilgumu;

  • Jāpiešķir papildu laiks, lai veiktu 10 metru šāvienu, ko piešķir jebkura puslaika beigās parastajā laikā vai papildlaikā;

  • Papildu laiks. Noteikumos var paredzēt divus vienādus papildu termiņus.

 2. Alternatīvas spēles. Šeit alternatīvās spēles tiek veidotas no komandām, kas piedalās mačos, kas tiek straumēti TIEŠRAIDĒ. Ja kādā no reālās dzīves mačiem tiek zaudēts zaudējums, likmes uz alternatīvām spēlēm tiks veiktas ar koeficientu "1" (atmaksa).
  Piemēram. Alternatīvais mačs: U.C. Sampdoria – Hellas Verona W1. Faktiskās spēles: U.C. Sampdoria – Internazionale 2:0, Udinese Calcio – Hellas Verona 0:2. Alternatīvā mača U.C. Sampdoria – Hellas Verona rezultāts ir 2:2. Likme zaudē, jo alternatīvais mačs ir noslēdzies neizšķirti.
  Alternatīvas dubultspēles. Visas šajā tirgū uzskaitītās komandas spēlē vienlaicīgi. Likmes tiks noteiktas uz spēļu rezultātiem starp norādītajām komandām.
  Piemēram.
  Eintracht Braunschweig/Borussia Dortmund – FC Schalke 04/TSG 1899 Hoffenheim – Kopā Over 2.5
  Eintracht Braunschweig – FC Schalke 04 beidzās ar rezultātu 0:0. Borussia Dortmund – TSG 1899 Hoffenheim beidzās ar rezultātu 2:1. Eintracht Braunschweig/Borussia Dortmund kopējais rezultāts ir 0+2=2. FC Schalke 04/TSG 1899 Hoffenheim kopējais rezultāts ir 0+1=1. Dubultspēļu Eintracht Braunschweig/Borussia Dortmund – FC Schalke 04/TSG 1899 Hoffenheim kopējais rezultāts ir 2:1. Pirmais pāris pārspēj otro pāri ar vienu vārtu starpību. Alternatīvās dubultspēles kopsumma ir 3 vārti, un tādējādi likme uzvar.

 3. FIFA. Nākamais priekšsēdētājs. FIFA prezidenta pienākumu izpildītājs netiks ņemts vērā, veicot derības.

 4. Futbols. Komandas. Īpašas likmes. Spēlētāji. Likmes uz spēlētāja statistiku tiks skaitītas tikai tad, ja attiecīgais spēlētājs ir ieradies uz norādīto komandu. Spēlētājam jāpiedalās vismaz vienā mačā.
  Piemēram. Futbols. Liverpool. 2015./16. gada sezona. Premjerlīga. Spēlētāji. Kopā dzeltenās kartītes. Derībās tiks ieskaitītas tikai tās dzeltenās kartītes, kas spēlētājam ir parādītas, atrodoties Liverpool FC sastāvā. Spēlētājam jāpiedalās vismaz vienā mačā.

 5. Futbols. Pirmās kājas un otrās kājas statistika. Rezultāti tiek doti, pamatojoties uz abu kāju rezultātu. Likmes tiks noteiktas, kad otrais legs būs beidzies.

 6. Kā tiks gūti vārti. Piemēro šādus noteikumus:

  • Pašu vārti – likme uzvar, ja vārti tiek gūti kā savi vārti.

  • No A Direct Free Kick – likme uzvar, ja vārtus gūst no tiešā brīvsitiena, spēlētājam veicot brīvsitienu, vai ja vārti tiek gūti tieši no stūra sitiena.

  • Sods – likme uzvar, ja vārtus gūst no soda sitiena, spēlētājam izdarot soda sitienu.

  • Ar galveni (Headed Goal) – likme uzvar, ja vārtus gūst bumba, kas trāpa spēlētāja galvā. Pašu mērķi netiks ņemti vērā derību nolūkos.

  • Ar Kicking - likme uzvar, ja vārti tiek gūti no sitiena. Vārti no tiešā brīvsitiena, soda vai saviem vārtiem netiks ieskaitīti derību nolūkos. Ja vārtus ir guvusi kāda spēlētāja ķermeņa daļa, izņemot galvu, šādi vārti tiks uzskatīti par gūtiem ar sitienu.

  • Nav vārtu – likme uzvar, ja vien nav gūti pirmie (vai nākamie) vārti.

 7. "Vārtu guvēja pozīcija". Likmes šajā tirgū tiks noteiktas, pamatojoties uz spēlētāja oficiālo pozīciju. Pozīcijas tiek noteiktas saskaņā ar "Pozīcijas" informāciju par http://www.transfermarkt.co.uk/. Mačos starp nacionālajām komandām spēlētāja pozīcija tiks noteikta saskaņā ar starta sarakstu oficiālajā turnīra mājaslapā.

 8. Spēlētāji, Match-Ups pēc vārtiem. Likmes šajā tirgū tiek aprēķinātas uz rezultātu pamatlaika beigās. Ja attiecīgais spēlētājs nav iekļauts sākuma 11, likmes tiks veiktas ar koeficientu "1".

 9. Nacionālo komandu statistika grupu posmā. Šie tirgi tiks noregulēti pēc grupu posmā notikušo oficiālo spēļu rezultātiem.

 10. Tirgos "Spēlētāja nobrauktā distance" un "Komandas nobrauktā distance" distance tiek norādīta kilometros un tiek noteikta, izslēdzot papildlaiku un izņemot soda metienus. Spēlētāja (vai komandas) nobrauktais attālums jānoapaļo līdz tuvākajai kilometra simtdaļai.

 11. Mača labākais spēlētājs. Ja spēlētājs nav sākumsastāvā, bet spēlē mača laikā, visas likmes uz šo spēlētāju paliek spēkā. Ja spēlētājs nepiedalās mačā, visas likmes tiek veiktas ar koeficientu 1.00. Gadījumā, ja turnīra oficiālajā vietnē trūkst informācijas, likmes tiek veiktas saskaņā ar https://ru.whoscored.com publicēto informāciju.

 12. Nacionālo komandu statistika turnīrā. Šie tirgi tiks noregulēti, pamatojoties uz oficiālo spēļu rezultātiem, ieskaitot papildlaiku (izņemot soda metienus un savus vārtus), kas notiks grupu posmā un play-off posmā. Tiks noregulēta spēlētāju statistika mačā, ieskaitot papildlaiku.

 13. "VAR jāizmanto tiesnesim – jā/nē" – tiesnesis izmanto VAR ekrānu.
  "Lietojamais VAR – jā/nē". Video pārskatīšanas izmantošana tiek noteikta, pamatojoties uz video straumi, ja notiek kāda no šīm darbībām:

  • tiesnesis izveido video pārskatīšanas zīmi (taisnstūri);

  • tiesnesis iepazīstas ar VAR ekrānu;

 14. Rezultāts. Augstāk turnīra beigās (spēlētāji). Šis tirgus tiks noregulēts, pamatojoties uz turnīra oficiālās vietnes sniegtajiem datiem (ieskaitot papildlaiku, bet izņemot soda metienus un savus mērķus).

 15. Attiecībā uz likmēm uz spēlētāju statistiku (par sezonu, sēriju, turnīru), ja spēlētājs jebkāda iemesla dēļ pilnībā izstājas no sezonas/sērijas/turnīra, likmes uz šo spēlētāju tiek veiktas ar koeficientu 1.00.

 16. Attiecībā uz "Augstāk turnīra beigās" tirgiem derību slēdzējam ir jāparedz, kura komanda norādītajā pārī turnīra beigās tabulā finišēs augstāk:
  Ja abas komandas turnīra tabulā finišēs vienā un tajā pašā vietā, likmes tiek veiktas ar koeficientu 1.00.
  Ja komanda turnīrā nespēlē nevienu spēli, likmes tiek veiktas ar koeficientu 1.00.
  Ja abas komandas tiek izsistas vienā un tajā pašā play-off posmā, likmes tiek veiktas ar koeficientu 1.00.

 17. Tirgus "Spēlētājs, kurš gūs vairāk vārtu" (turnīram vai čempionātam) tiks noteikts, ieskaitot papildlaiku, bet izņemot soda metienus.

 18. "Jāsūta uz tribīnēm". Klientam ir jāparedz, vai tiesnesis nosūtīs norādīto vadītāju uz stendiem.

 19. "Spēlētājs pret komandu". Šis tirgus tiks norēķināts par oficiālo spēļu rezultātiem. Ja spēlētājs nepiedalīsies mačā vai tiks iekļauts sākuma 11, likmes tiks atmaksātas. Ja spēlētājs spēles laikā tiek noraidīts vai nomainīts, visas likmes ir spēkā.

 20. Alternatīvas uzvaras. Šis tirgus tiks norēķināts par oficiālo spēļu rezultātiem. Ja kādā mačā ir zaudējums vai ja spēle nav notikusi, likmes uz alternatīvām uzvarām tiks atmaksātas.

 21. Likme "Statistika. Kurai grupai būs visvairāk vārtu" tiks noteikts koeficients "1", ja katrā grupā tiks gūts vienāds vārtu skaits.

 22. "Uzstādīt gabalu mērķi". Noteikti vārti ir gūti, ja spēlētāji no abām komandām ir pieskārušies bumbai ne vairāk kā divas reizes (ieskaitot sākuma sitienu) no brīža, kad bumba tiek atgriezta atklātā spēlē, līdz brīdim, kad tiek gūti vārti. Aizstāvošā vārtsarga pieskāriens netiek ieskaitīts. Seta pozīcijas futbolā ietver sitienu no pussarga, iemetienu no pieskāriena līnijas, tiešo brīvsitienu, netiešo brīvsitienu, stūra sitienu, vārtu guvumu, soda sitienu un nomestu bumbu.

 23. "Vārti ārpus soda laukuma". Tiks skaitīti tikai vārti no atklātās spēles.

 24. Likmes uz kreisās kājas, labās kājas vārtu un vārtu skaitu. Nekādi pašu mērķi neskaitīsies.

 25. "Brīvsitienu" tirgos ir derīgi gan tiešie, gan netiešie brīvsitieni (ieskaitot brīvsitienus pēc izspēles).

 26. Iekštelpu futbols (showball) ir futbola veids, ko spēlē sienu iekštelpu arēnā ar sintētisko kūdru. Mačs sastāv no divām puslaikiem pa 20 minūtēm katrā vai četrām ceturtdaļām pa 15 minūtēm katrā, atkarībā no vienošanās starp komandām. Ja mačs parastajā laikā beidzas neizšķirti, virsstundas var tikt piešķirtas. Visas likmes tiek pieņemtas parastajā laikā.

 27. Vairāki mērķi. Ir nepieciešams prognozēt mača laikā gūto vārtu skaitu, pamatojoties uz dažādiem piedāvātajiem diapazoniem. Piemēram, Multi mērķis 2-4. Likme uzvarēs, ja mačā tiks gūti 2, 3 vai 4 vārti.

 28. Nākamie vārti, handikaps. Ir nepieciešams paredzēt, kura komanda gūs nākamos vārtus. Ja mačā nav nākamo vārtu, likme tiks noteikta ar koeficientu 1.

 29. Spēlētājs ar galvu pret galvu. Pārtraukuma laiks tiek iekļauts, veicot likmes uz izvēlēto spēlētāju gūtajiem vārtiem. Tas izslēdz papildu laiku. Gadījumā, ja vismaz viens no spēlētājiem neieiet laukumā, ar galvu pret galvu, iesaistot šo spēlētāju, tiks noteikts koeficients 1.00. Likmes attiecas tikai uz sākuma sastāvu.

 30. Laika periodi bez mērķiem (neskaitot apturēšanas laiku). To laika periodu ilgums, kuros nav gūti vārti, tiek aprēķināts kā starpība starp spēles sākumu un pirmo vārtu minūti, starpību starp nākamo gūto vārtu minūtēm un starpību starp pēdējo vārtu minūti un mača beigām. Ja spēle beidzas bez vārtiem, periods bez vārtiem tiek uzskatīts par 90 minūtēm. Piemērs: Ja pirmie vārti tiek gūti pie 11:01 atzīmes, bet otrie tiek gūti pie 15:59 atzīmes, laika periods bez vārtiem ir 3 minūtes (13., 14. un 15. minūte). Tirgos "Team 1/2 Time In The Lead" un "Draw Duration (min)" tiek ņemtas vērā tikai pilnas minūtes.

 31. Izklupieni (Tackles). Lai nokārtotu šāda veida likmes, tiek ņemta vērā https://whoscored.com publicētā statistika.

 32. "Dribbling" un "Aerial Duels". Likmes tiek noteiktas, pamatojoties uz whoscored.com sniegtajiem datiem, bet tiek ņemti vērā tikai veiksmīgi dribli un uzvarēti gaisa dueļi.

 33. Tiesnešu duelis. Derības un koeficienti ir balstīti uz punktu skaitu, kas piešķirts katram tiesnešu komandas pieņemtajam lēmumam.
  Punkti tiek piešķirti šādi:
  1 punkts par dzelteno kartīti.
  Sarkanā kartīte, kas piešķirta pēc divām dzeltenajām kartītēm, rezultātam netiek pievienota (YC + YC = RC = 2 punkti).
  2 punkti par sarkano kartīti
  0,5 punkti par izbraukumu izsaukti
  3 punkti par piešķirto
  sodu Gadījumā, ja galvenais tiesnesis tika nomainīts vai spēle sākās, bet netika pabeigta (ja vien likmes iznākums spēles pārtraukšanas brīdī jau nebija noteikts), likmes var tikt atmaksātas.

15.26. FUTSAL

 1. Visas likmes tiek veiktas uz rezultātu pamatlaika beigās (40 spēles minūtes, kas sastāv no diviem periodiem pa 20 minūtēm katrā).
  Bukmeikers neuzņemas atbildību par neprecīzu spēles ilguma deklarēšanu. Sadaļās "Sports" un "Tiešraide" redzamā informācija ir tikai indikatīva. Klientam ir jāpārbauda noteikumi, salīdzinot tos ar oficiāliem avotiem.

 2. Papildlaiks un soda sitieni no 6 metru atzīmes tiks ieskaitīti tikai šādos tirgos: kvalificēšanās nākamajai kārtai, turnīra uzvarētājs un tamlīdzīgi.

 3. Ja spēle sākas, bet nav pabeigta, visas likmes uz to tiks veiktas ar koeficientu 1, izņemot tos tirgus, kuri spēles pārtraukšanas brīdī jau bija noteikti bez nosacījumiem.

 4. Lai mačs tiktu pasludināts par oficiālu, jāpaiet vismaz 35 spēles minūtēm. Šajā gadījumā visas likmes tiks noteiktas uz rezultātu mača pārtraukšanas brīdī.

15.27. LAUKA HOKEJS

 1. Visas likmes tiek veiktas uz rezultātu pamatlaika beigās (70 spēles minūtes, kas sastāv no diviem 35 minūšu periodiem katrā vai četriem periodiem pa 17 minūtēm 30 sekundēm katrā).
  Bukmeikers neuzņemas atbildību par neprecīzu spēles ilguma deklarēšanu. Sadaļās "Sports" un "Tiešraide" redzamā informācija ir tikai indikatīva. Klientam ir jāpārbauda noteikumi, salīdzinot tos ar oficiāliem avotiem.

 2. Papildlaiks un soda metieni tiks ieskaitīti tikai šādos tirgos: kvalificēšanās nākamajai kārtai, turnīra uzvarētājs un tamlīdzīgi.

 3. Ja spēle sākas, bet nav pabeigta, visas likmes uz to tiks veiktas ar koeficientu 1, izņemot tos tirgus, kuri spēles pārtraukšanas brīdī jau bija noteikti bez nosacījumiem.

 4. Lai mačs tiktu pasludināts par oficiālu, jāpaiet vismaz 60 spēles minūtēm. Šajā gadījumā visas likmes tiks noteiktas uz rezultātu mača pārtraukšanas brīdī.

 5. Iekštelpu lauka hokejs ir lauka hokeja iekštelpu variants. Spēle sastāv no 2 periodiem pa 20 minūtēm katrā.

15.28. BANDY

 1. Visas likmes tiek veiktas uz rezultātu pamatlaika beigās (90 spēles minūtes, kas sastāv no diviem 45 minūšu periodiem katrā vai trim periodiem pa 30 minūtēm katrā).
  Bukmeikers neuzņemas atbildību par neprecīzu spēles ilguma deklarēšanu. Sadaļās "Sports" un "Tiešraide" redzamā informācija ir tikai indikatīva. Klientam ir jāpārbauda noteikumi, salīdzinot tos ar oficiāliem avotiem.

 2. Papildlaiks tiks ieskaitīts tikai šādos tirgos: lai kvalificētos nākamajai kārtai, lai kvalificētos citai līgai, turnīra uzvarētājam un tamlīdzīgi.

 3. Ja spēle sākas, bet nav pabeigta, visas likmes uz to tiks veiktas ar koeficientu 1, izņemot tos tirgus, kuri spēles pārtraukšanas brīdī jau bija noteikti bez nosacījumiem.

 4. Lai mačs tiktu pasludināts par oficiālu, jāpaiet vismaz 80 spēles minūtēm. Šajā gadījumā visas likmes tiks noteiktas uz rezultātu mača pārtraukšanas brīdī.

 5. Inline hokejs ir komandu sporta veids, kurā spēlētāji valkā slidas un izmanto ripu vai bumbu. Mačs ilgst četrus periodus pa 12 minūtēm.

15.29. HOKEJS

 1. Likmes uz spēlēm tiek pieņemtas uz parasto laiku (60 spēles minūtes, kas sastāv no 3 periodiem pa 20 minūtēm katrā), ja vien nav norādīts citādi ("Ar OT", ja ir iekļautas virsstundas, "Ieskaitot virsstundas un soda metienus", ja ir iekļautas virsstundas un sodi):
  Parastais laiks Regulārais laiks (ar OT) Regulārais laiks
  (ieskaitot virsstundas un soda metienus)
  1. piemērs: Bufalo Sabres pret Toronto Maple Leafs (ieskaitot virsstundas un soda metienus). Likmes tiek pieņemtas uz parasto laiku, ieskaitot virsstundas un sodus. Ja rezultāts mačā ir 2:3 (1:0, 1:1, 0:1, 0:0, 0:1), visas likmes tiks noteiktas, pamatojoties uz gala rezultātu 2:3. Kopējais mērķu skaits ir 5.
  2. piemērs. Bufalo Sabres pret Toronto Maple Leafs (ar OT). Likmes tiek pieņemtas uz parasto laiku, ieskaitot virsstundas. Ja gala rezultāts mačā ir 2:2 (1:0, 1:1, 0:1; 0:0), kopējais vārtu skaits ir 4. Likmes uz 1. vai 2. komandas uzvaru tiek noteiktas kā zaudējums.
  3. piemērs. Bufalo "Sabres" pret Toronto "Maple Leafs". Likmes tiek pieņemtas tikai uz parasto laiku. Ja gala rezultāts mačā ir 2:2 (1:0, 1:1, 0:1), kopējais vārtu skaits ir 4. Likmes uz 1. vai 2. komandas uzvaru tiek noteiktas kā zaudējums.

 2. Ja spēle sākas, bet nav pabeigta, visas likmes uz to tiks veiktas ar koeficientu 1, izņemot tos tirgus, kas jau bija noteikti spēles pārtraukšanas brīdī.

 3. Lai likmes būtu spēkā, ir jāpaiet vismaz 55 spēles minūtēm. Šajā gadījumā visas likmes tiks noteiktas, pamatojoties uz rezultātu spēles pārtraukšanas brīdī.

 4. NHL, AHL, CHL, OHL, WHL un Austrumkrasta hokeja līgas komandas var tikt parādītas tiešā secībā (mājās – prom) un apgrieztā secībā. Ja tas tā ir, likmes netiek atmaksātas.

 5. "Kopā". Ja tiek ņemti vērā soda metieni, visi uzvarētājas komandas gūtie vārti šāvienā tiks uzskatīti par vieniem vārtiem norēķinu nolūkos, savukārt zaudētājas komandas gūtie vārti šāvienā tiks uzskatīti par nulles vārtiem.

 6. "Vārti no 1 līdz 7 minūtēm". Ja vārti tiek gūti 7 minūtēs un 00 sekundēs, tiek uzskatīts, ka tie ir gūti 8. minūtē.

 7. Likmes uz šādiem tirgiem tiek noteiktas, pamatojoties uz tās organizācijas galīgo ierakstu vai kronšteinu, kas oficiāli organizē notikumu: "Augstāk turnīra beigās", "Čempionāta uzvarētājs", "Grupas uzvarētājs", "Gūtie punkti", "Gūtie vārti" un "Ielaistie vārti".

 8. Likme "Periods () > Periods () - Jā" zaudēs, ja abos norādītajos periodos būs gūts vienāds vārtu skaits.

 9. Likmes uz "Labāko vārtu guvēju (punktiem)" tirgiem tiek veiktas, pamatojoties uz statistikas "vārti + rezultatīvas piespēles" datiem, kas pieejami turnīra oficiālajā vietnē. Ja spēlētājs turnīrā nepiedalās, likmes uz viņu tiek veiktas ar koeficientu 1.00.

 10. "Komanda, lai uzvarētu un kopā zem/vairāk". Klientam ir jāprognozē, kura komanda uzvarēs mačā un cik vārti tiks gūti (vairāk vai mazāk par norādīto skaitu). Likmes uz NHL un KHL spēlēm, kā arī uz spēlēm, kas ir daļa no citiem čempionātiem un starptautiskiem turnīriem, tiek pieņemtas parastajā laikā.

 11. "Skrējiens uz 3 (5 utt.) Punkti". Klientam ir jāparedz, kurš dalībnieks būs pirmais, kurš mačā iegūs norādīto punktu skaitu. Ja kāds dalībnieks kāda iemesla dēļ atsakās turpināt, pirms viņš vai viņa pretinieks iegūst norādīto punktu skaitu, likmes tiks veiktas ar koeficientu 1.

 12. "2. komanda, lai uzvarētu virsstundās - nē". Likme uzvarēs, ja virsstundas nenotiks vai 2. komanda zaudēs virsstundas. Likmes uz uzvaru soda metienā tiek veiktas tādā pašā veidā.

 13. "Virsstundas uzvar". Uzvarētājs ir jānosaka virsstundās (OT).
  Rezultāts ir (0:0; 1:1; 1:0) – likme zaudē.
  Rezultāts ir (0:0; 1:1; 0:0; 0:1) – likme uzvar.
  Rezultāts ir (0:0; 1:1; 0:0; 0:0; 1:0) – likme zaudē.

 14. Likmes uz tirgiem ar apzīmējumu "Kopējais soda laiks" tiek veiktas uz minūšu skaitu, kas pārkāpējam spēlētājam jāpavada soda laukumā par pārkāpumu. Tiks skaitīti tikai divu minūšu nelieli sodi. Dubulti maznozīmīgi sodi (2+2) tiek uzskatīti par diviem atsevišķiem sodiem. Soda minūtes, kas piešķirtas pirms perioda (spēles) sākuma vai pēc perioda (spēles) beigām un kas ir norādītas minētā mača galīgajā protokolā, tiks ņemtas vērā, veicot derības. Soda minūšu skaits tiks noteikts tikai, pamatojoties uz oficiālo ierakstu.
  Likmes tirgos ar apzīmējumu "Kopējie nelielie sodi" tiek veiktas uz nelielu sodu skaitu.

 15. Likmes uz tirgiem ar nosaukumu "Shots On Goal". Šāvienu skaits mērķī tiks noteikts tikai, pamatojoties uz oficiālo ierakstu.

 16. Spēlētāja individuālā kopsumma (hokejā). Klientam ir jāprognozē kopējais spēlētāja iegūto punktu skaits, kur punkti tiek piešķirti par vārtiem un rezultatīvām piespēlēm. Visas likmes uz spēlētāja individuālo kopējo punktu skaitu tiek pieņemtas tikai parastajā laikā. Ja spēlētājam neizdodas nokļūt uz ledus, likmes uz viņu tiks veiktas ar koeficientu 1.

 17. Likmes uz "Lai gūtu pirmos vārtus un uzvarētu mačā" tiek pieņemtas parastajā laikā.
  Piemērs: Likme "1. komanda, lai gūtu pirmos vārtus un uzvarētu mačā - nē" tiks noteikta kā zaudējums, ja šī komanda negūs pirmos vārtus vai ja viņi neuzvarēs maču.

 18. "Kopējais intervāls no 6 līdz 8 – Nē" Piemērs:
  "Kopējais intervāls no 6 līdz 8 - Nē"
  . Rezultāts ir (2:3). Kopējā summa ir 5. Likme uzvar.
  "Kopējais intervāls no 6 līdz 8 - nē". Rezultāts ir (3:4). Kopējā summa ir 7. Likme zaudē.

 19. Kopējie spēka spēles laikā gūtie vārti. Klientam ir jāparedz gūto vārtu skaits spēka spēles situācijās.
  Piemērs. 1. komanda spēka spēlē guva vienus vārtus. 2. komanda spēka spēlē vārtus neguva. Līdz ar to mača izskaņā kopumā tika gūti tikai vieni vārti.
  Uzvar likme "Kopējais vārtu skaits, kas gūti spēka spēles laikā ZEM 1,5".
  Likme "Kopējais vārtu skaits, kas gūti spēka spēles laikā VIRS 1,5" zaudē.

 20. "Tiks gūti tukši vārti". Likme uzvarēs, ja vārtu gūšanas brīdī vārtsargs neatrodas uz ledus (t.i., ja vārtsargs ir aizstāts ar slidotāju).

 21. "Kopā hat-trick (3 vārti vienam spēlētājam) virs 0,5". Tiks ņemti vērā tikai gūtie vārti (nosakot hat-trick, netiks ņemtas vērā rezultatīvas piespēles).

 22. "Augstākais punktu skaits".
  "Augstākais punktu gūšanas periods - 1" – komandas pirmajā periodā gūs vairāk vārtu nekā otrajā vai trešajā periodā.
  "Rezultatīvākais periods - 2" – komandas otrajā periodā gūs vairāk vārtu nekā pirmajā vai trešajā periodā.
  "Rezultatīvākais periods - 3" – komandas trešajā periodā gūs vairāk vārtu nekā pirmajā vai otrajā periodā.
  "Augstākais punktu gūšanas periods - neizšķirts" – komandas vismaz divos periodos gūs vienādu (lielāko) vārtu skaitu.

 23. Likmes uz mačiem KHL Nadeždas kausa ietvaros tiek pieņemtas tikai parastajā laikā. Spēles rezultāts tiek noteikts regulārā laika beigās (spēle var beigties neizšķirti).

 24. Rezultāts. Kam turnīrā (sacensībās) veicas labāk? Uzvarētājs tiks noteikts, ievērojot šādus secīgus kritērijus: izslēgšanas posms, vieta grupā (konference), grupas ietvaros iegūtie punkti (regulārā sezona), vārtu starpība visa turnīra laikā (regulārā sezona); visā turnīrā (regulārajā sezonā) gūtie vārti, izņemot virsstundas un soda metienus.

 25. Likmes uz "Spēles uzvarētāju" tiek noteiktas, pamatojoties uz tā turnīra noteikumiem, kurā spēle ir daļa.

 26. Alternatīvas spēles. Šajā tirgū tiek salīdzināti tiešraidē pārraidīto spēļu rezultāti. Ja kāda spēle tiek zaudēta, likmes uz alternatīviem mačiem tiks veiktas ar koeficientu 1 (likmes tiks atmaksātas).
  Piemērs. Alternatīva spēle. Avangards – Sibirs. Kopā virs 5,5. Īstie mači ir Avangard – Salavat Yulayev, kas finišē ar rezultātu 4:1, un Metallurg – Sibir, kas finišē ar rezultātu 1:2. Līdz ar to alternatīvā mača Avangard – Sibir rezultāts būs 4:2. Likme uzvarēs, jo kopējais vārtu skaits alternatīvajā mačā ir vienāds ar 6.
  Mačs Torpedo – CSKA beidzās ar 3:2. Mačs SKA – Dinamo noslēdzās ar 2:1. Kopējais rezultāts Torpedo/SKA ir vienāds ar 3+2=5. Kopējais rezultāts Dinamo/CSKA ir vienāds ar 1+2=3. Līdz ar to kopējais rezultāts Torpedo/SKA – Dinamo/CSKA ir 5:3. Kopējais vārtu skaits alternatīvajā mačā ir vienāds ar 8. Likme zaudē.

 27. Veicot likmes uz "Labāko vārtu guvēju (vārtiem)", derību slēdzējam ir jāparedz, kurš gūs visvairāk vārtu. Likmes tiek noteiktas, pamatojoties uz statistikas datiem, kas pieejami oficiālajā līgas (turnīra) vietnē. Ja spēlētājs turnīrā nepiedalās, likmes uz viņu tiek veiktas ar koeficientu 1.00.

 28. "Kopējie nelielie sodi". Klientam ir jāparedz kopējais nelielo sodu skaits mačā.

 29. "Kopējais spēlētāja gūto vārtu skaits". Klientam ir jāparedz kopējais vārtu skaits, ko pretinieku komandas tīklā guvis konkrēts spēlētājs.

 30. "Augstākā statistika plus-mīnus (ieskaitot virsstundas)". Likmes tiek veiktas saskaņā ar šādiem noteikumiem: komanda, kurā ir mazāk dalībnieku vai tāds pats dalībnieku skaits kā pretinieku komandai, gūst vārtus (iegūtie soda metieni netiek skaitīti), un šīs komandas spēlētāji, kas atrodas uz ledus vārtu gūšanas brīdī, saņem vienu "plus". Nav svarīgi, vai pretinieku komandas vārtsargs šobrīd ir vārtos, vai arī viņu ir nomainījis slidotājs un tīkls ir tukšs. Attiecīgi komanda, kurai uz ledus ir vairāk dalībnieku vai tāds pats dalībnieku skaits kā punktu gūšanas komandai, saņem vienu "mīnusu", kad viņi piekāpjas vārtiem. Statistiku iegūst no oficiāliem avotiem.

 31. Spēlētāju duelis. Punkti (vārti + rezultatīva piespēle). Šāda veida spēlē likmēs uz "Nākamajiem vārtiem" tiks ņemti vērā gan vārti, gan rezultatīva piespēle.

 32. "VAR Be Be Use" tirgus ietver jebkādu VAR izmantošanu, lai atkārtotu strīdīgu incidentu.

15.30. BĻODAS

 1. Likmes tiek pieņemtas uz setiem un mačiem. Mačā ir jāizspēlē visi seti. Ja kāda iemesla dēļ uzvarētājs tiek noteikts pirms mača beigām, likmes uz setiem tiks uzskatītas par anulētām, ja vien turpmākā spēle neietekmēs rezultātu.

 2. Ja uzvarētājs ir noteikts pirms visu setu beigām, likmes uz mača uzvarētāju tiks noteiktas, pamatojoties uz oficiālo rezultātu, ar nosacījumu, ka līdz tā noslēgumam ir izspēlēts vismaz viens ends.

 3. Gadījumā, ja kāds no nosauktajiem spēlētājiem mačā mainās pirms spēles sākuma, tad visas likmes tiek anulētas.

 4. Ja spēle ir sākta, bet nav pabeigta, par uzvarētāju tiks uzskatīts spēlētājs, kurš būs kvalificējies nākamajai kārtai.

15.31. ŠAHS

 1. Likmes uz spēles rezultātu tiek noteiktas, pamatojoties uz šīs spēles oficiālo rezultātu, un likmes uz spēles rezultātu tiek noteiktas, pamatojoties uz visu to spēļu rezultātiem, kas veido šo spēli.

 2. Ja turnīra beigās pirmo vietu dala vairāki spēlētāji, ir jāpiemēro "dead-heat" noteikumi ar nosacījumu, ka nenotiek taibreiks vai netiek piešķirti papildu punkti.

 3. Ja spēles sākums aizkavējas vai spēle kāda iemesla dēļ tiek atlikta, visas likmes ir spēkā līdz spēles beigām vai turnīra beigām.

 4. Handikaps (0). Ja spēle beidzas neizšķirti, visas likmes tiks atceltas.

 5. Ja spēles formāts tiek mainīts, likmes uz šo maču tiek veiktas ar koeficientu 1.

15.32. PIRMĀ FORMULA, MOTOCIKLI, SPĪDVEJS

 1. Ja sacīkstes netiek pabeigtas un oficiālie rezultāti nav paziņoti, visas derības tiek uzskatītas par spēkā neesošām, izņemot jau noteiktos tirgus.

 2. Likmes tiks noteiktas saskaņā ar Starptautiskās Automobiļu federācijas (FIA) klasifikāciju uzreiz pēc sezonas pēdējām sacīkstēm.

 3. Kvalifikācijas likmes. Likmju nokārtošanai tiks izmantoti oficiālie laiki no kvalifikācijas sesijas saskaņā ar FIA. "Ātrākajā" tirgū tiks skaitīti laiki no trešā kvalifikācijas segmenta. Ja nav trešā kvalifikācijas segmenta, likmes tiks veiktas saskaņā ar oficiālo tabulu, ko veido FIA. Sankcijas netiks ņemtas vērā tirgos. Tomēr, kā norāda FIA, laika sodi kvalifikācijā tiks ņemti vērā, nosakot uzvarētāju. Braucējiem ir jāsāk pirmais kvalifikācijas segments, lai likmes būtu spēkā. Likmes uz ātrāko kvalifikācijas 1. un 2. apli būs spēkā, ja braucēji būs sākuši šo kvalifikācijas apli.

 4. Klasificējams. Lai tiktu klasificēts, braucējam ir jāveic 90% no uzvarētāja nobraukto apļu skaita (noapaļojot uz leju līdz tuvākajam veselajam skaitlim). Tiek uzskatīts, ka braucēji, kuri izstājas no sacensībām pēc tam, kad ir veikuši 90% no uzvarētāja nobraukto apļu skaita, ir kvalificējušies.

 5. "Sacensību uzvarētājs" (uzvarētājs fināla klasifikācijā). Par uzvarētāju tiks uzskatīts braucējs, kurš ieņems pirmo vietu sacensību galīgajā vērtējumā (galīgajā klasifikācijā).

 6. "Braucēja vieta finālā".

 7. "No galvas līdz galvai". Klientam vajadzētu paredzēt, kurš no diviem nosauktajiem draiveriem darbosies labāk. Tiks uzskatīts, ka braucējs, kurš sacīkstēs finišēs augstākā vietā (galīgajā klasifikācijā), būs uzrādījis labākus rezultātus.
  Abiem braucējiem ir jāsāk sacensības, lai likmes būtu spēkā. Ja abiem braucējiem neizdosies finišēt, likmes tiks noteiktas, pamatojoties uz veikto apļu skaitu.
  Ja abi braucēji izstāsies no sacīkstēm, tiks uzskatīts, ka braucējs, kurš būs veicis vairāk apļus, būs uzrādījis labākus rezultātus. Ja abi braucēji aiziet pensijā pēc vienāda apļu skaita, likmes tiks veiktas ar koeficientu 1.

 8. "Ātrākais aplis". Klientam ir jāparedz, kurš braucējs iestatīs ātrāko apļa laiku.

 9. Sacensībās tiek skaitīts iesildīšanās aplis.

 10. SPEEDWAY. Ja notikums tiek pārtraukts pirms tā beigām, visas likmes paliek spēkā ar nosacījumu, ka notikums turpinās 24 stundu laikā vai arī rezultāts jau ir bez nosacījumiem noteikts. Pretējā gadījumā derības tiks uzskatītas par spēkā neesošām. Attiecībā uz handikapa tirgiem pēc astotā karstuma ir jāpabeidz iepriekšējie astoņi karstumi, pretējā gadījumā likmes tiks uzskatītas par anulētām un karstumi netiks ieskaitīti. Ja notikums tiek pārcelts pirms paredzētā sākuma laika, visas likmes tiek uzskatītas par anulētām, ja vien notikums nesākas 24 stundu laikā. Visi tirgi tiks izšķirti par rezultātu pēc fināla (saskaņā ar līgas grafiku) vai uz oficiālā pjedestāla rezultāta (individuālās sacensības/Grand Prix). Turpmākās pārsūdzības, diskvalifikācijas vai punktu atskaitījumi netiks ņemti vērā. Likmju noteikšanai var tikt izmantoti tikai dati no oficiāliem avotiem vai attiecīgo turnīru oficiālajām vietnēm. Ja informācija no oficiālajiem avotiem izrādīsies nepareiza, derību nokārtošanai tiks izmantoti neatkarīgi avoti.

 11. SPEEDWAY. Pieejamo tirgu apraksts:

 • Individuālie siltuma rādītāji. Likmes tiks veiktas uz karstuma rezultātu, pirms punkti tiks pievienoti, dubultojot punktu skaitu.

 • Individuālais siltuma uzvarētājs. Visiem četriem braucējiem ir jāsāk karstums, pretējā gadījumā visas likmes tiks atceltas.

 • Nākamais Heat uzvarētājs/Heat 13 uzvarētājs. Cenas tiek piedāvātas par A komandas uzvaru, B komandas uzvaru un neizšķirtu par norādītajiem karstumiem. Kotētais karstums ir jāpabeidz pilnā apmērā, lai likmes būtu spēkā.

 • Rider Match-Ups/Handicap Match-Ups (Līgas armatūra). Visu braucēju skaita un taktisko punktu rezultāti tiks skaitīti kā normāls rezultāts, t.i., 3-2-1-0. Bonusa punkti netiek ņemti vērā norēķinu vajadzībām. Likmes būs spēkā mačā, ja abi braucēji pabeigs sacīkstes (izņēmumi tiek skaitīti). Turklāt, ja notikums tiek pārtraukts pirms tā beigām, visas likmes tiks atceltas, ja vien rezultāts jau nav noteikts.

 • Braucēja kopējais punktu skaits. Visi braucieni tiks skaitīti un taktiskie punkti tiks skaitīti kā normāls rezultāts, t.i., 3-2-1-0. Bonusa punkti netiek ņemti vērā norēķinu vajadzībām. Likmes būs spēkā, ja braucējs finišēs. Ja notikums tiek pārtraukts pirms tā beigām, visas likmes tiks atceltas, ja vien rezultāts jau nav noteikts. Knockout Cup armatūrā "Man on Man" taktiskie braucieni netiek ieskaitīti norēķinos. Kad braucēju kopējais punktu skaits tiek piedāvāts Grand Prix vai Eiropas čempionāta notikumiem, likmes tiks noteiktas tikai uz galvenajā kārtā iegūto punktu skaitu (20 ātrumposmi), izņemot pusfināla un fināla braucienus.

15.33.  LAIVU SACENSĪBAS

 1. Sacensībās piedalās 6 airētāji. Sacensības sastāv no 3 apļiem. Airētāju komplektiem un laivām ir šādas krāsas:

  • Laiva 1 - balta

  • Laiva 2 - melna

  • Laiva 3 - sarkana

  • Laiva 4 - zila

  • Laiva 5 - dzeltena

  • Laiva 6 – zaļa.

 2. "Sacensību uzvarētājs". Airētājs, kurš pēc gala rezultātiem finišēs pirmajā vietā, tiks uzskatīts par sacensību uzvarētāju.

 3. Ja sacīkstes netiek pabeigtas un oficiāls rezultāts netiek paziņots, visas derības tiek uzskatītas par spēkā neesošām, izņemot likmes uz tirgiem, kas jau ir noteikti.

 4. Starta līnija jāšķērso laika intervālā starp 0 un 1 sekundi. Ja laiva sākas pirms 0 sek (agrais starts (F)) vai pēc 1 sekundes (vēlais starts (L)), likmes uz šīm laivām tiks veiktas ar koeficientu 1.00.

 5. SP (Sākumcena) ir pēdējais sākuma koeficients uz laivu. Sākuma cena tiek aprēķināta, pamatojoties uz vidējiem koeficientiem, ko sacensību organizatori piedāvā izbraukuma brīdī. Ja laiva tiek izņemta pirms sacensību sākuma vai tiek pasludināta par ne-skrējēju (saskaņā ar oficiālajiem ierakstiem), un nav izveidots jauns SP tirgus, likmes uz izņemto laivu tiks veiktas ar koeficientu "1".

15.34. KEIRINS

 1. Keirins ir sava veida motociklu sacīkstes, kurās trases riteņbraucēji sprintā cīnās par uzvaru pēc ātruma kontrolēta starta.

 2. Sacensības uzrauga četri tiesneši. Kad sacensības ir beigušās, tiesneši vicina vai nu sarkanu, vai baltu karogu, kas norāda, ka noteikumi ir attiecīgi pārkāpti vai ievēroti. Ja atklāsies kāds noteikumu pārkāpums, tiesneši noskatīsies šī incidenta videomateriālus un pieņems lēmumu. Ja tiks pierādīts, ka konkurents ir pārkāpis noteikumus, viņi parasti tiks diskvalificēti.

 3. Dažas likmes var nebūt pieejamas, ja sacensībās piedalās mazāk par 9 dalībniekiem.

 4. Izņēmuma gadījumos, ja sacīkstes tiek pārtrauktas tehnisku vai ārēju iemeslu dēļ (bez braucēju vainas), likmes uz visiem iznākumiem tiek anulētas (ar koeficientu 1.00).

15.35. AUTOSACĪKSTES (JAPĀŅU SPĪDVEJS)

 1. Auto Race ir ātrgaitas, konkurētspējīgs autosports, kurā konkurenti sacenšas savā starpā ar motocikliem.

 2. Sacensības notiek 500 metru asfalta trasē, tajās piedalās 8 konkurenti (izņēmuma gadījumos – 7) un tiek veikti 6 apļi. Parasti dienā notiek 12 siltumi.

 3. Trases 2 taisnie posmi ir 87 metrus gari. Maksimālais ātrums ir 150 km/h.

 4. Normāls karstums ilgst 6 trases apļus (3 100 metri), bet garāki karstumi ilgst 8 vai 10 apļus.

 5. Izkārtā karoga vicināšana pēc tam, kad konkurenti ir izturējuši pēdējā apļa ceturto pagriezienu, signalizē par sacensību beigām.

 6. Konkurenti var tikt diskvalificēti, ja viņi nobrauc no trases.

 7. Konkurenti var tikt diskvalificēti arī tad, ja tie veic nekontrolētus manevrus vai manevrus, kas varētu nodarīt kaitējumu citiem konkurentiem.

15.36. LAKROSS

 1. Likmes uz lakrosa mačiem tiek pieņemtas, ieskaitot virsstundas.

 2. Ja vārti tiek gūti 09 minūtēs un 00 sekundēs, tos uzskata par gūtiem intervālā no 1. līdz 9. minūtei. Ja vārti tiek gūti 01 minūtē un 00 sekundēs, tos uzskata par gūtiem 1. minūtē.

15.37. SKRITUĻSLIDU KROSS

 1. SX4 Race turnīrs ir skrējiens pa trasi ar šķēršļiem.

 2. Konkurenti ir četri sportisti uz skrituļslidām, kuri startē no vienas līnijas un cenšas finišēt pirms pārējiem braucējiem.

 3. Sportisti var pārvietoties pa šķēršļiem, kā viņi uzskata par piemērotu. Tomēr viņiem nav atļauts stumt viens otru vai bloķēt pretiniekus.

 4. Šīs sacensības notiek dažādos līmeņos un pēc katrām sacensībām 1. un 2. vietas sportisti pakāpjas uz nākamo līmeni, bet 3. un 4. vieta noslīd uz leju.

 5. Katrs sportists saņem vērtējumu, pamatojoties uz turnīra rezultātiem (sacīkšu sērijas). Katra sportista reitings nosaka viņa starta pozīciju turnīra sākumā.

15.38. TV SPĒLES

 1. Eirovīzijas dziesmu konkurss.

  • Match-Ups. Klientam ir jāprognozē, kura no divām nosauktajām iesaistītajām valstīm lielajā finālā finišēs augstāk. Ja abām iesaistītajām valstīm ir vienāds punktu skaits, likmes tiks veiktas ar koeficientu 1.

  • Likmes tiek veiktas atkarībā no informācijas par www.eurovision.tv.

 2. TV spēles. Kase. Dažos gadījumos likmes var tikt veiktas nākamās nedēļas vidū, kad būs pieejami precīzi kases dati.
  Troņu spēle. Norādītās epizodes skatītāju skaits. Tiks skaitīti tikai tie skatītāji, kuri ir noskatījušies pirmo ēteru. Atkārtotas palaišanas, P2P failu koplietošana vai skatīšana citās tehnoloģijās ir izslēgtas.
  Likmes uz notikumiem sērijā tiek veiktas 24 stundas pēc epizodes izlaišanas.
  Kases rezultāti ASV un citās valstīs tiks noteikti, pamatojoties uz informāciju par http://www.boxofficemojo.com.

 3. Likmes uz repa cīņām tiek pieņemtas, ņemot vērā aptuveno cīņas sākuma laiku. Cīņa faktiski var sākties vēlāk. Likmes uz uzvarētāju tiks noteiktas pēc tam, kad būs kļuvis pieejams oficiālais cīņas video.

 4. Tanku biatlona noteikumus var atrast http://mil.ru.1st Stage. Individuālās sacensības (trešo ekipāžu sacensības 12 komandu sastāvā). (06.08.2014 | 10:00). Likme "Kuveita uzvar - Jā" uzvarēs, ja trešās ekipāžas sacīkstēs Kuveitas ekipāža ieņems pirmo vietu.

 5. Īpašas likmes. Ja notikuma iznākums nav pieejamo likmju sarakstā, tad visas likmes būs spēkā un tiks atzītas par zaudētām.

15.39. ESPORTS

 1. Kopējās un handikapa likmes uz raundiem attiecībā uz Counter-Strike tiek pieņemtas, ieskaitot visas iespējamās virsstundas.

 2. Ja kāds spēlētājs (vai komanda) izstājas no spēles (jebkāda iemesla dēļ), tiek uzskatīts, ka viņš ir uzvarēts visos atlikušajos raundos/kartēs. Likmes Live tirgos tiks veiktas ar koeficientu "1", ja vien spēles pārtraukšanas brīdī rezultāts jau nebija noteikts.

 3. Ja spēle tiek atlikta uz laiku, kas pārsniedz 24 stundas, uzņēmumam ir tiesības veikt likmes ar koeficientu "1".

 4. Neviena likme netiks atcelta spēlētāja vai komandas lietotājvārda drukas kļūdas dēļ, pat ja viņi izmanto smurf kontus. Šajā gadījumā likmes būs spēkā. Neviena komandas locekļa aizstāšana, pat ja tas pats notiek mača laikā, neietekmēs likmes.

 5. Ja administrators aptur spēli un iestata atkārtojumu, šādi pārtrauktās spēles rezultāts netiks ņemts vērā.

 6. Handikapus un kopsummas saskaita kartēs, izņemot gadījumus, kad kopsummas vai handikapi ir norādīti attiecībā uz konkrētu karti vai kad spēle notiek, pamatojoties uz labāko no vienam.

 7. "Karte beidzas dienas laikā". Šis tirgus ir balstīts uz spēles dienas un nakts ciklu. Pirmā diena sākas ar 0. minūti un mainās ar nakti ik pēc piecām minūtēm. Tūlītējs nakts laiks, kā to izsauca varonis Night Stalker viņa īpašo spēju dēļ, joprojām tiek uzskatīts par dienu.

 8. Dota 2 un League of Legends kartes vai spēles uzvarētājs tiek pasludināts pēc tam, kad tronis vai kādas komandas saikne ir kritusies.

 9. Dota 2, ja Pirmās asinis uzņem "tornis" vai "neitrāli rāpo", nogalināšana netiks skaitīta un nāve neietekmēs spēles rezultātu.

 10. Dota 2 'Double Kill', 'Triple Kill', 'Ultra Kill' un 'Rampage' likmes tiks veiktas atbilstoši lielākajam secīgo fragu skaitam vienā kartē. Piemērs: ja notiek Ultra Kill un tas ir vislielākais skaits secīgu fragu, "Ultra Kill – Yes" likmes uzvar un visas pārējās likmes zaudē.
  "Kurš gūs vārtus nākamajā fragā" likmes (20., 30., 40. utt.) Dota 2 ir likmes uz nākamo fragu. Uzvarētājs ir komanda, kas kartē izpildīs 10. (20., 30., 40. utt.). Piemērs: pēc rezultāta 5:4 rezultāts ir 5:5, uzvar 2. komanda.

 11. Likmes uz kartes ilgumu minūtēs tiks noteiktas, ņemot vērā sekundes, kas pagājušas katrā spēles minūtē. Tātad, ja tiek izvēlēts rezultāts "Kartes ilgums virs 27.5", kartei ir jābeidzas pēc 27:30, lai likme uzvarētu - t.i., pulksten 27:35, 27:44 utt. Ja karte beidzas 27:15, likme zaudē; un, ja spēle beidzas 27:30, likme tiks noteikta ar koeficientu 1.

 12. Likmes uz individuālām kopsummām Rainbow Six tiek pieņemtas, neiekļaujot virsstundas. Ja tiek spēlētas papildstundas, visas likmes tiek noteiktas, pamatojoties uz rezultātu 6-6.

COUNTER-STRIKE: GLOBĀLA OFENSĪVA (CS:GO)

 1. Uzvarētājs – likme uz spēles uzvarētāju. Tiek uzskatīts, ka mačs ir sācies pēc pirmās nogalināšanas pistoles kārtā. 1x2 likme ir līdzīga uzvarētāja likmei, bet ar neizšķirtu kā potenciālo iznākumu. Šī likme tiek piedāvāta mačos, kuros ir iespējams neizšķirts (piemēram, BO2 mači vai BO1 mači bez virsstundām).

 2. 0 handikaps – likme uz vienu no uzvarošajām komandām, izņemot neizšķirtu. Ja spēle beidzas neizšķirti, likme tiek noteikta ar koeficientu 1.00 (atmaksa).

 3. Pareizs kartes rezultāts – likme uz pareizu konkrētās kartes gala rezultātu mačā.

 4. Kopējais raundu skaits – likme uz abu komandu izspēlēto raundu skaitu mačā.

 5. Atsevišķu karšu rezultāti:

  • Uzvarētājs (ieskaitot OT) – likme uz konkrētas kartes uzvarētāju mačā, ieskaitot papildu raundus.

  • Pirmā puslaika uzvarētājs – likme uz pirmo komandu, kas uzvarēs 8 raundus uz konkrētas kartes.

  • Nepāra/pāra raundi – likme uz to, vai konkrētajā kartē izspēlēto raundu skaits būs nepāra vai pāra raunds.

  • Kopējais raundu skaits – likme uz kopējo izspēlēto raundu skaitu noteiktā kartē.

  • Kopējais raundu skaits, kas beidzas ar bumbas detonēšanu – likme uz raundu skaitu, kas beigsies ar bumbas eksplodēšanu noteiktā kartē.

  • Virsstundas jā/nē – likme uz to, vai konkrētā karte nonāks virsstundās.

  • Teamkill jā/nē – likme uz to, vai izvēlētā komanda veiks teamkill uz konkrētas kartes. "Teamkill" ir tad, kad spēlētāju nogalina viens no viņu komandas biedriem.

  • Nazis nogalina jā/nē – likme uz to, vai izvēlētā komanda nogalinās pretinieku ar nazi konkrētā kartē.

 6. Pistoles raunda rezultāti (pirmā un sešpadsmitā kārta kartē):

  • Pistoles raunda (X) uzvarētājs – likme uz to, kura komanda uzvarēs konkrētu pistoles raundu norādītajā kartē.

  • Divu pistoļu raundu uzvarētājs – likme uz to, kura komanda uzvarēs abos pistoles raundos norādītajā kartē.

  • Pistoles raundā (X) iestādītā bumba – likme uz to, vai bumba tiks iestādīta konkrētā pistoles raundā norādītajā kartē.

  • Kopējais uzvarēto pistoles raundu skaits – likme uz to, vai izvēlētā komanda uzvarēs noteikto pistoles raundu skaitu mačā.

  • Kopējais pistoļu raundu skaits – likme uz abu komandu kopējo nogalināto skaitu noteiktā pistoles raundā norādītajā kartē.

 7. Individuālo komandu rezultāti:

  • Kopējais raundu skaits – likme uz kopējo raundu skaitu, ko konkrētā komanda ir uzvarējusi mačā.

  • Kopējais kartes raundu skaits – likme, ka konkrēta komanda uzvarēs norādīto raundu skaitu norādītajā kartē.

  • Teroristu/pretteroristu uzvarēto raundu kopskaits – likme, ka konkrēta komanda uzvarēs norādīto raundu skaitu norādītajā kartē, spēlējot vai nu uzbrukumā (teroristi), vai aizsardzībā (pretteroristi).

  • Raunda (X) uzvarētājs – likme uz izvēlēto komandu, kas uzvarēs noteiktā raundā norādītajā kartē. Uzvara raundā tiek panākta, nogalinot visus pretiniekus kartē, detonējot/neitralizējot bumbu vai saskaņā ar iznākumu, kad beidzas termiņš.

 8. Karte (X) – sacensības uz X raundiem – likme uz to, kura no komandām būs pirmā, kas uzvarēs norādīto raundu skaitu konkrētajā kartē

 9. Karte (X) – pareizs rezultāts – likme uz to, vai konkrētā karte beigsies ar norādīto rezultātu.

 10. Overtime – uzvara kartē tiek sasniegta, uzvarot vismaz 16 raundos. Neizšķirta gadījumā kartē (kad raunda rezultāts ir 15-15), turnīra noteikumi parasti paredz izspēlēt 6 papildu kārtas tā saucamās "virsstundas". Uzvara virslīgā tiek piešķirta pirmajai komandai, kas uzvarējusi četrās no sešām pievienotajām kārtām. Neizšķirta gadījumā virsstundās (abas komandas katra uzvar trīs kārtās virsstundās), tiek izspēlētas vēl 6 virsstundu kārtas.

 11. Karte (X) – pareizs rezultāts virsstundās (X) - likme, ka norādītais virsstundu periods konkrētajā kartē beigsies ar norādīto rezultātu.

 12. Karte (X) – nepāra/pāra virsstundu raundi (X) – likme uz to, vai nospēlēto virsstundu raundu skaits būs nepāra vai pāra raunds.

 13. Karte (X) – kopējais raundu skaits virsstundās (X) – likme uz kopējo nospēlēto raundu skaitu noteiktā virsstundu periodā.

 14. Karte (X) – pirmā puslaika uzvarētājs virsstundās (X) - likme uz to, kura komanda būs pirmā, kas uzvarēs trīs raundus noteiktā virsstundu periodā.

15.40. OLIMPISKĀS SPĒLES

 1. Likmes uz medaļu skaitu tiks noteiktas, pamatojoties uz oficiālo medaļu skaitu noslēguma ceremonijas sākuma brīdī.

 2. Ja notikums tiek pārcelts vai tiek mainīts tā datums vai norises vieta, visas likmes ir spēkā līdz sacensību beigām.

 3. Match-Up likmes. Abiem pretendentiem (neatkarīgi no tā, vai tās ir komandas vai spēlētāji) ir jāsāk, lai likmes būtu spēkā. Ja kāds pretendents kāda iemesla dēļ aiziet no amata pasākuma laikā, par uzvarētāju tiks uzskatīts pretējais pretendents. Ja abiem pretendentiem neizdodas pabeigt sacensības, visas spēles likmes tiek uzskatītas par anulētām.

15.41. ZIEMAS SPORTA VEIDI

Match-up likmes. Abiem pretendentiem (neatkarīgi no tā, vai tās ir komandas vai spēlētāji) ir jāsāk, lai likmes būtu spēkā. Ja kāds pretendents kāda iemesla dēļ aiziet no amata pasākuma laikā, par uzvarētāju tiks uzskatīts pretējais pretendents. Ja vienam konkurentam neizdodas pabeigt sacensības, visas spēles likmes tiks noteiktas, pamatojoties uz konkurenta izstāšanās posmu.

 

15.42. GĒLU FUTBOLS, HĒRLINGS

GĒLU FUTBOLS ir saistīts ar futbolu un regbiju.

 1. Visas likmes uz spēli tiek aprēķinātas uz rezultātu pamatlaika beigās (70 spēles minūtes, kas sastāv no divām pusītēm pa 35 minūtēm katrā vai 60 spēles minūtēm, kas sastāv no divām pusītēm pa 30 minūtēm katrā). Lai likmes būtu spēkā, ir jāpabeidz spēle, izņemot tos tirgus, kas jau bija noteikti spēles apturēšanas brīdī.

 2. Visas likmes tiek noteiktas uz spēles gala rezultātu. Punktu skaitīšanas sistēma ir šāda:
  Vārti ir 3 punktu vērti (kad bumba tiek iesista tīklā zem šķērsstieņa).
  Punkts ir 1 punkta vērts (kad bumba iet pāri šķērsielai).
  Vārti gēlu futbolā ir līdzīgi kā futbolā, un stabi paceļas virs tīkla.

Piemēram, 1. komandas rezultāts bija 0-12 (kur 0 ir vārtu skaits un 12 ir gūto punktu skaits), savukārt 2. komandas rezultāts bija 2-5 (kur 2 ir vārtu skaits un 5 ir iegūto punktu skaits. Tas kopā ir 2x3+5 = 11 punkti kopvērtējumā). Līdz ar to mača kopējais rezultāts bija 12-11 un Team 1 uzvaras.

1    2    3    4

 

Noderīgi

KLIENTU APKALPOŠANA

Klientu atbalsta darba laiks: no plkst. 08.00 līdz 24.00

SwedbankSEBCitadeleLuminorPayseraMastercardVISAGoogle PayApple Pay
Uzmanību! Azartspēles var izraisīt atkarību!
Ja jums vēl nav 18 gadu, jums ir aizliegts piedalīties azartspēlēs un jums ir nekavējoties jāpamet šī vietne!

Uzmanību! Azartspēles var izraisīt atkarību! Ja jums vēl nav 18 gadu, jums ir aizliegts piedalīties azartspēlēs un jums ir nekavējoties jāpamet šī vietne!

Azartspēļu organizators ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību "NIKS", juridiskā adrese Tērbatas iela 73, Rīga, LV-1001, Latvija. Interaktīvo azartspēļu licence Nr. TI-2 0.

Azartspēļu organizators ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību "NIKS", juridiskā adrese Tērbatas iela 73, Rīga, LV-1001, Latvija. Interaktīvo azartspēļu licence Nr. TI-2 0.

SPELET GROUP:
MAGAZINE